На головну  → Про компанію МАРГУС  → Статті та новини компанії МАРГУС

Корисні статті та новини компанії МАРГУС

Картки знижок — 24 квітня 2014 р.

У кожного з нас є картки самих різних закладів, це кіно, магазини, ресторани, піцерії. Якщо ви зберігаєте для себе карту закладу, це вже практично гарантія того, що ви повернетеся туди за товаром або послугою.

Картки знижок

Карта знижок це не виверт ресторатора, таким чином заклад може вести базу постояльців (радуючи їх привітаннями та подарунками на дні народження), вести статистику чека клієнта , перевагу в кухні та напою, а клієнт почуватися «особливим». Дуже багато послуг вдаються до затії з картками , тому що таким чином можна залучити і зберегти Ваших клієнтів.

Існують «клубні » дисконти , за якими знижка поширюється в межах кількох закладів. Такі типи дисконтних карт початку розраховані на «хорошого » клієнта і часто просто так не видаються. З можна отримати як подарунок в банку , салоні, і в закладі на розсуд власників та адміністрації. Прикладами таких мереж (і дуже навіть успішних проектів ) в Україні є мережа ресторанів « Козирна карта» і «Світова карта». Клієнт має таку карту має особливе ставлення, що дуже підкуповує.

Картки знижок

Слід пам'ятати , що заклад має свою дисконтну програму завжди має постійних клієнтів і впевнений у стабільності рівня доходу. Дисконтна карта не обтяжує , а лише додає солідності Вашому закладу , сміливіше !

Козырная карта