На головну  → Професійне обладнання UNOX

Професійне обладнання: піч конвекційна, піч пароконвекційна, пароконвектомат UNOX

унокс купити в Україні

Компанія Unox з'являється у світі професійного технологічного устаткування в 1990 році з виробництва пароконвектоматів Arianna і Roberta. Конвекційні печі продаються тільки на італійському ринку, але незабаром завойовують європейський ринок та ринок України. Відмінні відгуки про пароконвектомати Unox приносять компанії світову славу, а інженери компанії так захоплені своєю роботою, що дають конвекційним печам жіночі імена. В пароконвектомати Unox вперше встановлюють велику кількість вентиляторів і покращують малорозвинене на той момент інжекторне уприскування. На сьогоднішній день конвекційні печі Unox залишаються одними з найкращих з використанням інжекторного типу одержання пари.

У 2014 році компанія Unox в черговий раз зробила величезний ривок і представила світу оновлену лінійку пароконвектоматів Unox ChefTop серії Evolution, яка стала ще більш інноваційною ніж раніше. Unox - постійна досконалість і рух у бік зручності, якості, надійності та інновацій! Велика кількість проданих конвекційних печей компанії Унокс є незаперечним підтвердженням якості і технологічності даного обладнання.

Отримати всю необхідну консультацію і купити професійне обладнання UNOX (піч конвекційна, піч пароконвекційна, пароконвектомат) ви зможете в компанії МАРГУС!