На головну  → Льодогенератори

Льодогенератор


Льодогенератор - це невидимий для клієнта і вкрай необхідний для бармена і власника закладу елемент. Льодогенератори застосовуються в самих різних галузях, від громадського харчування до медичних установ.

Ми пропонуємо льодогенератори, які виробляють: лід луска, лід гранула, лід пальчик, лід пірамідка, лід кубик.

Льодогенератор кубикового льоду є лідером серед величезного вибору холодильного обладнання.

Льодогенератор - це машина, яка генерує лід. Льодогенератори бувають побутовими - для використання в їжу та охолодження напоїв, і технічними - для охолодження в інших цілях, широко застосовуються в медичних установах і на вітринах.

Генератор льоду ділять на види по застосуванню і формі льоду. Застосування - професійні та побутові. Істотна різниця полягає в обсязі готового льоду на добу.

Побутові льодогенератори виробляють небагато льоду, але часто і цього більш ніж достатньо в невиробничих цілях, таких як дача, будинок, на вечірках, в офісі, домашніх барах. Це незамінна річ в спекотну пору року для любителів влаштувати вечірку.

Професійні льодогенератори ж навпаки, це машини, які готові працювати цілу добу, виробляючи величезну кількість льоду для виробництва або інших цілей. Машина відстежує споживання льоду з бункера і виробляє лід для поповнення без додаткових вказівок. Побутовий і професійний льодогенератор відрізняються в основному ціною, потужністю і надійністю, а по формі льоду можна розділити на: кубик, гранула, луска, наперсток та ін.

Для професійного льодогенератора необхідний спеціальний фільтр-пом'якшувач, який підготує воду перед подачею в генеруючу машину. Льодогенератор безпосередньо підключений до водопроводу, набирає і пом’якшує необхідну кількість води сам. Від очищеної води форсунки не забруднюються і не збирають водний камінь, таким чином робота машини буде довгою і надійною. Якщо ви користувач побутового льодогенератора, які часто не підключаються безпосередньо до водопроводу і вимагають ручного заливу води в бачок, вам перед заливом води в бак слід її очистити через фільтр.

Професійний льодогенератор - це серйозне обладнання, яке готове працювати з мінімальним зносом, високою якістю і великими обсягами готового продукту. Уявіть собі машину, що виробляє лід до 10 тонн на добу! Жоден ресторан не може обійтися без льодогенератора, оскільки кожен коктейль і прохолодні напої вимагають великої кількості льоду. Вони мають різні характеристики по потужності і обсягу льоду, таким чином кафе, піцерія, ресторани та паби можуть вибрати під свої потреби льодогенератор. Професійні льодогенератори користуються попитом у закладів громадського харчування, в медустановах і навіть в магазинах. Викладення рибних і м'ясних товарів на вітрині вимагає величезних обсягів льоду. Лід для викладки використовують лускатий і гранульований. Така крижана підстилка зберігає продукт свіжим і привабливим для покупця.

Гранульований льодогенератор часто використовують на салат-барах і при оформленні шведських столів, продукти залишаються прохолодними, а оформлення заворожує відвідувача. Також такий тип використовується для викладки на вітринах.

Якщо ви не знаєте який обсяг льоду необхідний на вашу кількість посадкових місць - ми допоможемо розрахувати!

Найкраща ціна на льдогенератор для виробництва льоду для бару з доставкою по Україні в компанії МАРГУС!