На головну  → Піццерійне обладнання ITPIZZA

Піццерійне обладнання ITPIZZA


ItPizza

ItPizza - молодий італійський бренд, який займається виробництвом обладнання для приготування класичної піци. Асортимент включає в себе все необхідне для обладнання піцерій, ресторанів і кафе швидкого харчування. Уже через рік після відкриття в 2006 році обладнання компанії стало затребуваним по всій Європі і в Україні.

Асортимент компанії Itpizza

Бренд Itpizza представляє на ринку харчового обладнання кілька типів професійних установок для приготування популярного страви - піци. Поєднання класики і сучасних тенденцій дозволяє готувати не тільки стандартний варіант, але і кальцоне, міні-піци і т.д.

Печі для піци. Представлені одно- і двоярусними моделями. Грати з нержавіючої сталі дозволяють розмістити відразу ж кілька піц. Дверцята зі скляною вставкою забезпечує контроль процесу. Для кожного ярусу передбачена своя система управління і окремий регулятор. У деяких моделях також є спеціальний таймер.

Тістомісильники. Машини призначені для замішування тіста з мінімальним руйнуванням структури. Мішалки акуратно перемішують всю масу до необхідної консистенції. В результаті отримує повітряний тестовий напівфабрикат. Швидкість мішалок регулюється за допомогою пульта управління.

Тісторозкатка. Устаткування призначене для доведення тестових напівфабрикатів до потрібних параметрів. Всього за пару хвилин можна отримати круглу основу для піци потрібної товщини. Тісто прокочується рівномірно, що забезпечує нормальне випікання всього шару.