На головну  → Про компанію МАРГУС

Про компанію МАРГУС

Про компанію МАРГУС

Компанія Margus спеціалізується на комплексному оснащенні професійним обладнанням об'єктів харчування та торгівлі . Без професійного обладнання складно уявити кухню невеликого кафе, або у високоякісному ресторані. У розділі обладнання для піцерій , кафе і ресторанів ви знайдете всю необхідну інформацію про те, як правильно здійснити комплексне оснащення, а також можете замовити поставку обладнання, монтаж та сервіс.

Продаж та встановлення обладнання для ресторанів і кафе здійснюється досвідченими фахівцями, для яких комплексне оснащення ресторанів - багаторічний бізнес, підкріплений довірою сотень клієнтів. Обладнання для ресторанів та кафе, піцерій, пропоноване нашою компанією, відповідають найвищим стандартам якості. Комплексне оснащення ресторану не буде потребувати у Вас великих витрат часу, все пропоноване обладнання для ресторану, піцерії і кафе представлене по окремих розділаї зручно та систематизовано. Детальні описи дозволять Вам обрати ресторанне обладнання, що відповідає саме Вашому формату. Обираючи обладнання у компанії Мargus, Ви можете бути впевнені в його довговічності і надійності. Наша компанія працює тільки з перевіреними часом - світовими брендами.

        Чи не головна вимога до будь-якому підприємству харчування це безпека та надійність. Оснащення ресторану є відповідальне завдання: обираючи обладнання ресторану, слід пам'ятати, що це цього вибору залежить здоров'я персоналу та відвідувачів закладу. Запропоноване провідними постачальниками обладнання ресторану гарантує високий рівень безпеки та надійності. Навіть важко уявити, що напередодні банкету вийшов з ладу пароконвектомат. Ми не тільки рекомендуємо не заощаджувати на ключовому обладнанні, але й аргументовано переконуємо наших замовників, вибирати краще натомість дешевому .

        Ресторанне обладнання, представлене на нашому сайті відрізняється не тільки високою якістю, але і стильним дизайном. Комплексне оснащення ресторанів це завдання , яке повинне бути вирішене зі смаком! Кав'ярне обладнання для кафе та барів, представлене в розділі обладнання ресторанів, впишеться в будь-який інтер'єр то є класичний або ультрасучасний. Пропоноване кращими виробниками холодильне обладнання для кафе і барів - винні шафи, вітрини та інше обладнання ресторан дозволить продемонструвати продукцію вашого закладу з вигідної сторони.

       Обладнання для кафе має бути компактним, зручним і функціональним. Оснащення ресторанів формату free - flow потребує ретельного вибору теплового обладнання. Обладнання ресторанів, щодня обслуговують сотні відвідувачів, воно має включати цілий ряд характеристик, головне з яких - висока продуктивність. Пропоноване обладнання для кафе та фастфуд-ресторанів повністю відповідає цій вимозі. Продаж обладнання для ресторанів даного формату здійснюється за найпривабливішими цінами. Устаткування для кафе і барів пропонується постачальниками на найбільш вигідних умовах. Оснащення ресторану - завдання , яке можна вирішити з вигодою !

      Розвиток барної індустрії сприяє зростанню затребуваності барів. Все необхідне обладнання для бару - від холодильних вітрин, льодогенераторів до подрібнювачів льоду - ви знайдете на сайті компанії Маргус. Представлене обладнання для бару розраховане на високі навантаження, воно ідеально відповідає вимогам закладів з високою прохідністю. Обладнання для бару незамінне і в закладах інших форматів, без нього не обходиться оснащення ресторану, яке прагне запропонувати своїм гостям велику коктейльну карту .

     Широкий асортимент пропонованого компанією Маргус обладнання дозволяє зробити комплексне оснащення ресторанів преміум-класу не важким завданням . У нашій компанії одною специфікацією ви можете отримати пропозицію від пароконвектомата останньої моделі до вишуканих столових приладів. Оснащення ресторанів цього сегмента передбачає вибір устаткування, за допомогою якого шеф-кухар зможе створювати справжні кулінарні шедеври. Продаж обладнання для ресторанів преміум класу - сфера, в якій працюють наші фахівці з багаторічним досвідом і бездоганним авторитетом.

Політика компанії - «Margus». Конкуренція у сфері професійного обладнання з кожним роком зростає, з'являються нові гравці, нові бренди технологічного обладнання, нові вимоги до швидкості приготування продуктів, якістю та ціною обладнання, а також багато інших факторів. Щоб компанія успішно розвивалася, їй потрібні два потенціалу: творчість і якість. 1. Творчість - здатність створювати, щось нове. 2. Якість - вміння робити це добре. Але «компанія» поняття абстрактне і комплексне. Компанію складає безліч різних речей, але тільки одна з них вміє творити. Ні торгова марка, ні розрахунковий рахунок, ні статут, ні величезний склад або цех, поки ще нічого нового не створили. Винаходять тільки люди, які закохані в то чим вони займаються. І вони ж допускають трагічні помилки, які можуть пустити під укіс найперспективніше починання. Саме від того, з яких людей складається компанія, залежить її успіх. Ми всі неодноразово стикалися в тій чи іншій сфері з хамством, безвідповідальністю і брехливістю персоналу багатьох компаній. Практично завжди ми повторно в такі компанії не повертаємося. І правильно, у вік конкуренції ми вибираємо для себе шанобливе ставлення. У компанії Маргус - ввічливості та чесності до замовника приділяється особлива увага. Замовник приносить нам гроші в обмін на наші послуги. Всі знання, якими володіють наші співробітники, ми із задоволенням передаємо нашим замовникам, ми готові ділиться безкоштовно тим досвідом, який напрацьовувався роками. Ми твердо впевнені, чим якісніше наші послуги, чим більше старанності буде докладено на стадії проектування і підбору технологічного обладнання, тим успішніше буде заклад, а як наслідок більше замовників у «компанії Margus» Все просто.

     Компанія Margus - уособлення справжніх європейських цінностей. Це не просто продаж європейського технологічного обладнання. А що це означає? Насамперед - чесність з покупцем. Дуже складно серед різноманіття: європейського та китайського, теплового та холодильного, льодогенераторів і фризерів, пароконвекційні і піццерійного печей, посудомийних і тісто розкочувальних машин, тістомісильників, Кутер і фритюрниць, блендерів, соковижималок і т.д. знайти дійсно якісне, надійне і в теж час адекватне за ціною обладнання. Ні для кого не секрет дорогою не означає якісний, як і навпаки. Професійний підбір обладнання - це компроміс, між ціною і якістю. Це одне з головних завдань «компанії Маргус», порадити, підібрати, саме якісного, гідного виробника обладнання. Ресторанний бізнес входить в десятку бізнесів, з яких в перший рік закриваються до 50%. І в той же час, як не суперечливо звучить, але при креативному підході, чуйному розумінні тенденції в світі на їжу побажання відвідувачів, ресторани дуже швидко розвиваються і стають мережевими. Наприклад всі ми пам'ятаємо стрімкий пік розвитку шашличних за межами міста зі східною кухнею, суші-барів та японських ресторанів з азіатською кухнею, піцерій з італійською кухнею, американських фаст-фудів. Останні пару років велику популярність придбали: «Піца печі на дровах», хоспері, «Тандири». Повертається культура приготування їжі на відкритому вогні без застосування газу і електрики. Здавалося б повернення в 17ст, але подивіться, як це все красиво виглядає, в поєднанні з сучасним дизайном і технологіями.

Ласкаво просимо на сайт компанії «MARGUS»