На головну  → Про компанію МАРГУС  → Статті та новини компанії МАРГУС

Корисні статті та новини компанії МАРГУС

Як правильно обрали льодогенератор? Обладнання для бару. — 18 березня 2014 р.

Льодогенератор ( ледогенератор ) - це машина, яка виробляє лід цілий рікпоспіль, та без якої не обійтися жодному кафе чи ресторану. Абсолютно на кожну вечірку або святкування потрібен лід і в чималих кількостях. Лід у ємностях для охолодження пляшки при подачі шампанського, безпосереднє додавання льоду в келих і звичайно ж коктейлі з крихтою льоду! Лід круглий рік ?! -

Це реально.

Як правильно обрали льодогенератор? Обладнання для бару.

Геніальний винахід «льдогенератор» має ще в 1850 році в Північноамериканських сполучених штатах і не винахідником, а лікарем Джоном Горі. Саме він у середині XIX століття представив широкій громадськості перший у світі апарат виробництва льоду по винайденої технології. Це призвело до краху багатьох підприємця займаються продажем льоду натурального походження. Зміни цієї індустрії відбувалися досить плавно , але продажу льоду штучного і натурального походження стали сходити на «ні» з появою перших електричних побутових холодильників , приблизно до 20 - х років ХХ століття .

Льодогенератор ( ледогенератор ) - машина яка генерує лід в різних обсягах , різних форм . Сучасні генератори льоду діляться на два типи:

  • компресорні - лід наморожують на поверхні випарника

  • рассольні - вода, перебуваючи в спеціальній форм , заморожується за допомогою циркулюючого розсолу (холодоагенту), температура розсолу на 10 градусів нижче нуля за Цельсієм ( мало поширений в Європі та інших країнах ).

Льдогенератори бувають різними не тільки за технологією генерації льоду , але і по сфері застосування льоду , форма , обсяг виробництва , якість льоду . Льдогенератори , що використовуються в ресторанному бізнесі маю високу продуктивність і високу якість льоду.

Вибрати льдогенератор для кафе , бару чи ресторану.

Практично всі коктейлі від фруктових до коктейлів «для дорослих» зобов'язані у своєму складі мати кубики льоду або крихту. Тільки приготування «смузі » у своєму складі має близько 80 % льоду.

Якщо кафе зовсім невелике , то звичайно можна обійтися і побутовим льодогенератором . Але якщо мова йде про великий закладі , кафе , бар , ресторан , рибний відділ , то тут вже ніяк не обійтися без професійної машини , що підключається до каналізації та водопроводу. Компанія Маргуса може запропонувати Вам льдогенератор ( ледогенератор ) BREMA різних характеристик і надати повну консультацію по використанню.

Як правильно обрали льодогенератор? Обладнання для бару.

Як правильно обрали льодогенератор? Обладнання для бару.

Багаторічний досвід роботи і експлуатації льдогенераторов Brema показала їх простоту , невибагливість і надійність у роботі . Найпоширеніші льодогенератори для барів з продуктивність від 18 до 42 кг на добу. Корпус цього виробника часто виготовляється з нержавіючої сталі. Підключаються вони просто , з чим може впоратися звичайний сантехнік. При відсутності такого наші фахівці можуть підключити генератор льоду в будь-якому барі , ресторані або магазині. Льдогенератори Brema виробляють лід різного типу і форми: пальчиковий лід , лід пірамідка , лускатий лід , лід гранула , лід кубик ( наперсток ) . Непевний при виборі льдогенератора ( ледогенератор , генератора льоду) Ви завжди зможете проконсультуватися в нашому магазині і зробити правильний вибір виходячи з Ваших реальних потреб .

Ваш МАРГУС