На головну  → Пекарське обладнання  → Конвекційні печі

Кондитерська піч, пекарська піч і конвекційна піч

Конвекційна піч UNOX XBC 905E BakerTop

Конвекційна піч UNOX XBC 905E BakerTop

Тип виробу Піч конвекційна з парозволоженням
Робоча напруга В380
Типорозмір дек / гастроемокстей мм600х400
рівні 16
Зазор між рівнями мм80
Температурний діапазон ° С30-260
Споживана потужність кВт15.2
Ширина мм866
Глибина мм997
Висота мм1863
ВиробникUNOX

Конвекційна піч UNOX XBC 905 E - нова модель пекарської шафи в лінійці XBC. На відміну від своїх старших родичів, XBC 905E може похвалитися наявністю системи самоочищення. Пристрій і раніше використовується для випічки. Маючи такого помічника, можна оптимізувати роботу на кухні, так як даний шафа прискорює весь процес роботи.

Пристрій може запам'ятовувати до 99 програм, у кожній з яких може бути написано до 9 кроків готування. Дані програми можна як видаляти, так і просто перейменувати. Є можливість попередньо розігріти камеру до 280 ° за Цельсієм. Кому ж більше до душі Фаренгей , можна без проблем перемкнути на цю одиницю виміру температури. XBC 905e має величезний набір функцій, які зроблять процес випічки ще комфортнішим.

Камера виконана з дуже міцного матеріалу, а саме з нержавіючої сталі. Для повного контролю над всім процесом випічки можна використовувати LED лампу, яка вбудована в саму камеру. Всі вразливі електронні компоненти надійно захищені. Вони загерметизовані , так що можна не турбується про інфільтрації пара в електроніку . Внутрішній штифт ручки зроблений з вуглецевого волокна. Пристрій має ємність , яка збирає всі рідину. XBC 905E отримав контактну сенсор дверцята. Система самодіагностики швидко знайде несправність і повідомить про неї оператору. У міркування безпеки був вбудований обмежувач температури. Скло дуже зручно чистити, так як воно внутрішнє відкривається . Пристрій має напрямні для дек, які зроблені з профільованої сталі. Система автоматичного миття зробить процес чищення ще швидше і легше. Якщо ж комусь заманеться відкрити дверцята під час роботи шафи, у нього нічого не вийде, так як дверцята блокується до закінчення процесу випічки. А дверний замок виконаний з самозмащувального технополімеру високої міцності.


Купити Конвекційна піч UNOX XBC 905E BakerTop (Кондитерська піч, пекарська піч і конвекційна піч)

Товар Цена Заказ
Конвекційна піч UNOX XBC 905E BakerTop 358600 грн.
Ваше ім'я (*):


Телефон (*):


Інша контактна інформація: