На головну  → Про компанію МАРГУС  → Статті та новини компанії МАРГУС

Корисні статті та новини компанії МАРГУС

NEW ECOLINE серії - прогрес по всіх напрямах! — 7 липня 2014 р.

компресор BITZER NEW ECOLINE

Навесні 2013 року компанія Bitzer випустила серію компресорів нового покоління NEW ECOLINE, які стали логічним продовженням, що вже зарекомендували себе на ринку, надійних, перевірених, ефективних напівгерметичних поршневих компресорів Bitzer. Дана подія була обумовлена ??необхідністю задовольняти постійно зростаючі споживчі вимоги, а також йти в ногу з часом, реалізуючи інноваційні ідеї з підвищення енергетичної ефективності та універсальності компресорів.

Лінія NEW ECOLINE охопила всі напівгерметичні компресори попередніх серій: були збережені габарити і розташування всіх опорних частин корпусів, що гарантує безпроблемну переустановку і подальше обслуговування. У зв'язку з універсальністю нової лінії, компанією було прийнято рішення завершити випуск компресорів серії OCTAGON і «2 Покоління».

Новий модельний ряд компресорів NEW ECOLINE включає в себе 64 моделі, згруповані в 7 серій: від Се1 до СЕ8 і, як і раніше, буде охоплювати діапазон об'ємної продуктивності від 4 до 221 м3 / ч. Нові моделі мають розширену область допустимого застосування, велику холодопродуктивність і їх ефективність зросла на 10%.

Застосування компресорів NEW ECOLINE тепер можливо при більш високих температурах конденсації холодоагентів за рахунок оптимального розподілу величини номінальної потужності моторів 1, 2 і 3. Особливо популярні в Європі стали компресори для помірно низькотемпературних систем з мотором 3.

Збільшення максимальної допустимої температури конденсації для компресорів з моторами 1 і 2 дозволить використовувати «низькотемпературні» компресори у всіх видах среднетемпературного холодильного обладнання, що зробить їх універсальними у застосуванні, і що скоротить витрати холодильним компаніям і кінцевим користувачам.

Тепер компресори призначені для роботи із зовнішніми перетворювачами частоти, а в якості додаткового аксесуара BITZER пропонує перевірені і випробувані системи контролю продуктивності.

В останні роки компанії всього світу приділяють велику увагу питанням екології, особливо країни ЄС, які впроваджують або вже частково прийняли нові правила і стандарти щодо енергоефективності обладнання. Підвищивши ефективність обладнання, обираючи той чи інший холодоагент, можна покращувати TEWI фактор (Total Equivalent Warming Impact - сумарне еквівалентне вплив на потепління), побічно впливати на викиди CO2 в атмосферу при виробництві енергії.

Серія NEW ECOLINE працює на різних хладагентах R134a, R404a, R507A, R407C, R22, а також HFO і HFO / HFC сумішами. Робота з R134a рентабельна з температурою конденсації до 85 ° C і 62 ° C для R404A/R507A.

компресори NEW ECOLINE

компресори NEW ECOLINE

Відмінні особливості серії NEW ECOLINE:

  • Збільшений СОР (ККД);

  • Мотор 2 як для низькотемпературного, так і для среднетемпературного застосування;

  • Мотори 1 забезпечують застосування в теплових насосах і для високотемпературного застосування;

  • Мотори 3 - для низькотемпературного застосування на R134a;

  • Кожна модель ECOLINE взаємозамінна зі своєю попередньою моделлю компресора;

  • BITZER пропонує вже довела свою надійність і ефективність систему регулювання продуктивності як опцію до компресорів;

  • ECOLINE компресори пристосовані для роботи з зовнішніми частотними инверторами.