На головну  → Про компанію МАРГУС  → Статті та новини компанії МАРГУС

Корисні статті та новини компанії МАРГУС

Льодокришителі або подрібнювач льоду - незамінне обладнання для бару — 23 липня 2014 р.

Лід це дуже важливий атрибут кожного бару. Його використовують для охолодження пляшок, охолодження напоїв, викладають на вітрини. Лід входить до складу більшості коктейлів, тим більше в жарку пору року.

Звичайно перше що можна уявити, це акуратні кубики прозорого чистого льоду ... але що робити, якщо лід це частина коктейлю і кубиком його покласти туди ніяк не можна?

Лід має дуже тверду масу і її подрібнити руками просто неможливо, представляти як бармен молотом подрібнює кілограми льоду для кількох «Мохіто» просто смішно, і все ж наявність проблеми породжує геніальне рішення!

Льодокришитель - він же крошітель і подрібнювач льоду, це обладнання для бару, яке здатне подрібнити лід в лічені секунди. Оскільки подрібнення льоду вимагає високих технологій, великої потужності і довгого терміну експлуатації, такий вид обладнання для бару і ресторану називається професійне обладнання для хорека.

Виробники подрібнювача льоду, на сьогоднішній день, розробляють свої методи і технологи, для максимальної віддачі і високої якості устаткування, і не дивлячись на це дизайн Льодокришителі відпрацьовується також до дрібниць.

Льодокришителі виготовляється різних розмірів, з різних матеріалів корпусу, різних форм. Крошітель льоду пропонується автоматичний, ручний і навіть в ретро стилі.

Використання подрібненого льоду має широке застосування. Останнім часом все частіше цінителі якісного професійного обладнання обладнають домашній бар крошітелем льоду, і жодна вечірка не змусить вас засумніватися в його необхідності!

льодокришитель, подрібнювач льоду

Як обрати подрібнювач льоду?

Не дивлячись на те що Льодокришителі це професійне обладнання для бару, при виборі крошітеля варто дотримуватися лише чотирьох правил. Отже, що потрібно знати і врахувати при виборі подрібнювача льоду:

Перше, що нам треба зробити це визначити максимальне навантаження на обладнання. Що це означає? - Необхідно представити яке-небудь подія, де використання крихти льоду буде в максимальних обсягах, в так званий час пік. Цей параметр буде формувати вимога до устаткування по потужності.

Зробити вибір на користь автоматичного подрібнення або розмелювання в ручному режимі.

Вибирайте серед металевих моделей. Для довгої служби крошітеля льоду ніколи не зупиняйте свій вибір на пластиковому Льодокришителі - тільки метал! Бункер для льоду повинен бути виконаний з якісно нержавіючої сталі, а корпус самого Льодокришителя з «харчового» алюмінію.

Вибирайте моделі подрібнювачів льоду, де в комплект входять аксесуари для вилучення льоду з апарату, це спеціальний металевий совок і металевий піднос. Окремим побажанням для більшої стійкості обладнання для бару, зверніть увагу чи є на підносі присоски, для кріплення до поверхні столу.

Якщо вам важко зробити вибір, або не знайшли модель Льодокришителя яка б вас задовольнила, то звернувшись до наших менеджерів, ви отримаєте незалежну консультацію по обладнанню.

Компанія Маргус пропонує подрібнювачі льоду таких брендів як Quamar, Vema, JEJU, Fimar, Macap.

Перейти на сторінку ЛЬОДОКРИШИТЕЛІВ