На головну  → Про компанію МАРГУС  → Статті та новини компанії МАРГУС

Корисні статті та новини компанії МАРГУС

Як відкрити ресторан — 22 травня 2014 р.

Маргус оборудование для ресторана

Бізнес ідея - відкрити власний ресторан , це досить популярна і перспективна ідея. Як би просто це не здавалося , а на ділі процес серйозний і складний . Досягти успіху і залишитися в лідерах або хоча б на плаву складно і однієї удачею тут не обійтися.

Відкрити свій ресторан це:

  • Проаналізувати ринок - можна задіяти фахівця , або маючи знання і досвід аналізувати самому

  • Пошук вільної ніші - необхідно розуміти , що відвідувачеві завжди цікаво щось унікальне , пропонуючи клієнтові не нове, необхідно бути кращими з самого початку

  • Розробка та втілення плану в тематиці обраного напрямку

Так можна сміливо сказати , що для успіху закладу необхідно постійно рухатися вперед і не зупинятися. Малюємо собі обсяги і цілі закладу. У середньому вартість ресторану обходиться в 800-1500 у.о. на метр квадратний , у вартість закладено обладнання для ресторану , меблі тощо , додаємо ціну приміщення (припустимо ми відкриваємо ресторан площею 200 м.кв) і на виході ресторан коштуватиме 400-450 тис. у.о. Цифра не маленька , але ресторан здатний окупати себе від 1 до 5 років.

Вибирати місце розташування Вашого ресторану стоїть дуже ретельно , це основа на ранніх етапах , виходячи від цього вишиковуйте і концепцію закладу.

Вибираючи тематику кухні для свого ресторану навчайте всі моменти, через які може бути конфлікт з шеф кухарем. Відкриваючи незвичайну кухню враховуйте , що кухар повинен бути справжнім майстром, а продукти максимально свіжими. Подаючи, наприклад, східну кухню не можна допустити того щоб східний турист зробила зауваження про смак або приготуванні страви свого народу.

МАРГУС Обладнання для ресторану

Оформлення документів на відкриття ресторану і множинні дозволу займуть приблизно пів року , і це в режимі експрес . Насправді ж , абсолютно у всіх інстанціях куди ви будете подаватися , на вас будуть дивитися як на «мішок грошей» і піти від внесків у всілякі фонди не вдасться. Кращим рішенням буде доручити всі роботи з оформлення юристам .

Після отримання документа на оренду , приступайте до складання архітектурного , інженерного і технологічного плану проекту . Тут і починаються зустрічі з пожежниками , газовиками , електриками і т.п. Готуйтеся , всі ці інстанції відвідуватимуть вас відразу після затвердження документів .

Під час будівництва варто приділити час на отримання ліцензії на реалізацію і виробництво продуктів харчування у сфері громадського харчування , отримання патенту на знання торговельної діяльності , а якщо буде потрібно , то ліцензію на роздрібний продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Обладнання для ресторану

Ще до початку будівництва займіться вирішенням питання яким буде технологічне обладнання та інженерне . Найчастіше обладнання необхідно замовляти , і робити це варто до початку будівництва.

В оснащенні кухні зверніть особливу увагу на вентиляцію , найкраще звернутися до технологу (архітектор проекту пропонує його відразу). Не варто економити на технологічному обладнанні , на дешеве і неякісне обладнання ви витратите ще більше коштів. Для постійної якісної та безперебійної роботи кухні потрібно устаткування для ресторану найвищого класу.

Дуже корисним буває починаючому рестораторові відвідати кухню справжнього ресторану , відчути і оцінити процес.

Маргус Margus Обладнання для ресторану

Кухар

Для вибору кухаря є спеціальні агентства , їх мета убезпечити ваш вибір. Тому як екзотичні та іноземні кухарі можуть бути не справжніми професіоналами , агентство перевіряє все що необхідно , для пропозиції грамотного кухаря. Команду шеф кухареві , можна підпирати самому, а можна також довіритися професіоналам у підборі персоналу. Щоб розуміти необхідну кількість персоналу на кухні , виходите з того , що в середньому на 100 посадочних місць в столичному ресторані працює 10 на зміні, а значить 20 людина це все кухонне команда.

Маргус Margus як відкрити ресторан

Ретельно підійдіть до підбору офіціантів , тому що саме вони будуть обличчям представляє ваш заклад .

Постачальників продуктів в ресторан оцінюйте строго , нестабільний постачальник - ворог вашому ресторану. Практика показує , що варто мати в запасі кілька постачальників .

Помилки яких не варто допускати :

  • З самого початку проекту розробляйте його не для себе , а для людей. Ви не будете посетітетем свого ресторану

  • Не треба економити. Ваша економія обернеться збільшенням завтрат

  • Обслуговуючий персонал ресторану це обличчя закладу , вибирайте професійних співробітників для обслуговування відвідувачів

Чи не домагається успіху той хто нічого н робить. Втілюйте свою мрію в реальність і не бійтеся, адже нічого неможливого немає.

margus