На головну  → Про компанію МАРГУС  → Статті та новини компанії МАРГУС

Корисні статті та новини компанії МАРГУС

Пароконвектомат та з чим його їдять — 10 грудня 2013 р.

Пароконвектомат, який же вибрати ?

    Нам часто задають питання, чим один пароконвектомат краще іншог,та якої марки все ж вибрати. Для початку давайте визначимося з пристроєм пароконвектомата і завданнями , які належить йому виконувати.

Пароконвектомат

   Пароконвектомат - теплове обладнання, з'єднало в собі функції конвекційних печей і виробничих пароварок. Будучи високотехнологічним і багатофункціональним апаратом, пароконвектомат бере на себе значну частку обов'язків працівників гарячого цеху. Пароконвектомат здатний варити, запікати на грилі, готувати на пару, смажити, випікати, тушкувати, припускати і виконувати складні керовані програмним обладнанням цикли. Використовуючи це обладнання, можна без проблем та зайвих витрат часу приготувати десятки смачних і корисних страв.

Пароконвектомат має низку незаперечних переваг перед будь-яким іншим використовуваним в гарячих цехах обладнанням , у зв'язку з чим широко затребуваний закладами громадського харчування. Сьогодні пароконвектомати займають гідне місце на кухнях кафе і ресторанів, хлібопекарських та кондитерських цехів , супермаркетів і готелів.

Наша компанія рада надати Вам можливість придбати пароконвектомати виробництва : Німеччини, Італії та Швеції. У нас в широкому асортименті моделей представлена ??продукція Rational, пароконвектомати Unox, пароконвектомати Electrolux і багато інших товарів, що завоювали популярність як надійних і довговічних помічників на професійній кухні .

 Пароконвектомат Rational

Пароконвектомат Rational. Німецька компанія Rational ось вже більше 30 -ти років поставляє на ринки теплового обладнання пароконвектомати Rational , що стали буквально еталоном довговічності , надійності і практичності. У 1976 році був створений перший пароконвектомат раціональний і з тих пір обладнання під цією торговою маркою набувається провідними ресторанами та підприємствами харчування в усьому світі. Скрізь, де потрібне якісне і високопродуктивне обладнання кухні, пароконвектомат Rational стане ідеальним рішенням. У нашій компанії Ви зможете придбати кращі моделі Rational .

Пароконвектомат Unox

Пароконвектомат Unox. Обладнання від виробника Unox ( Італія ) завоювало довіру покупців завдяки своїй невибагливості і простоті. Конвекційна піч Unox , пароконвектомат Unox виробляються відповідно до прийнятого Світовий Організації по Стандартизації стандартом якості ISO 9001. Поряд з видатною ергономічністю, функціональністю і легкістю в застосуванні пароконвектомати Unox являють собою яскравий приклад перемоги високих технологій над рутинним працею працівників кухні. Пароконвектомат Unox один з найбільш поширених пароконвектоматів на кухнях українських закладів .

Пароконвектомат Convotherm

Пароконвектомат Convotherm. Convotherm та Rational - пароконвектомати виробництва Німеччини , що стали першим обладнанням , поєднавши функції обробки парою і конвекції повітря. Електричний або газовий пароконвектомат Convotherm здатний виконувати практично всі потрібні в гарячому цеху операції , зберігаючи при цьому користь і смак продуктів. Такий пароконвектомат, купити який Ви зможете в нашій компанії, дозволить позбутися кількох непотрібних громіздких апаратів на кухні , підвищити якість приготовленої їжі і безпеку роботи з тепловим обладнанням. Одним з головних відмінностей є відкриття двері всередину пароконвектомата, що дуже зручно на компактних кухнях.

Пароконвектомат Electrolux

Пароконвектомат Electrolux. Якщо Ви вирішили «купити пароконвектомат», то наша компанія із задоволенням допоможе Вам здійснити правильний вибір. Поряд з виробниками Unox , Rational , Electrolux займає одну з лідируючих позицій серед світових постачальників торгово- технологічного обладнання. Ця шведська компанія заробила бездоганну репутацію на ринку за рахунок незмінного якості та функціональності продукції . Electrolux - пароконвектомати, купити які Ви зможете за допомогою нашого сайту. У представлено як теплове обладнання виробництва Electrolux, так і аксесуари для апаратів цієї марки.

Пароконвектомат Smeg . Італійська якість , ергономічний дизайн , потужний функціонал , автоматизоване управління - ось далеко не всі характерні особливості пароконвектоматів торгової марки Smeg . Як і представлене в нашому каталозі обладнання італійської компанії Unox , пароконвектомат або конвекційну піч Smeg можна придбати за оптимальними цінами.

Ми пропонуємо своїм клієнтам найширший асортимент теплового обладнання. Rational, Unox, пароконвектомати Convotherm, Electrolux, конвекційні печі Smeg, всілякі аксесуари та комплектуючі - на нашому сайті Ви знайдете все необхідне для влаштування функціонального і сучасного гарячого цеху. Пропоноване нами устаткування з успіхом використовується в кухнях ресторанів і кафе, готелів і закусочних, торгових центрів і кінотеатрів.

Якщо у Вас виникли питання по характеристикам та експлуатації представлених моделей пароконвектоматів і конвекційних печей, або Ви не впевнені у виборі, ми з задоволенням надамо Вам всебічну допомогу. Зателефонуйте нам за вказаними на сайті телефонами , і ми обов'язково підберемо модель теплового обладнання , максимально точно відповідну кухні Вашого закладу .

    Ваш MARGUS