На головну  → Про компанію МАРГУС  → Статті та новини компанії МАРГУС

Корисні статті та новини компанії МАРГУС

Фреш в кожну оселю! — 4 грудня 2013 р.

Професійну соковижималку в кожен дім!

Для Вас не буде новиною, що свіжовичавлені соки - запорука здоров'я та довголіття. Можливо, у багатьох вдома є соковижималки від різних виробників, але всі вони мають загальні недоліки: метеріали - пластик, шум і частий вихід з ладу.

           Кілька років тому до нас звернувся чоловік з проханням підібрати йому на кухню, в приватний будинок, пристойну, але не "золоту ", як висловився покупець, соковижималку, щоб фреш був такої якості, як він звик купувати в хороших закладах Києва. Ми порадили Santos 50 C, так як саме ця соковижималка прекрасно поєднує два фактори: ціну та якість, які так завзято завжди шукає покупець . Захопленню покупця не було меж. Працює безшумно, віджимає швидко та якісно. А найголовніше - виготовлена з нержавіючої сталі і розрахована на інтенсивне використання, тому в домашніх умовах буде служити практично вічно. Також завантажувальний отвір круглої форми (діаметр 79 мм) спрощує Ваша праця - Вам не потрібно нарізати фрукти або овочі. Така соковижималка дуже безпечна у використанні - вона загальмовує двигуна при відкриванні.

Фреш в кожну оселю!

За ціною соковижималка Santos дорожче приблизно в два рази від побутових , таких як Philips або Braun , але це не можна назвати недоліком, так як вона прослужить не один рік і буде Вашою інвестицією у здоров'я, а також допоможе заготовити на зиму соки в кращому вигляді! Купивши таку річ, зроблену у Франції, ви оціните колосальну різницю не тільки у використанні, але і смакових якостях соку.