На головну  → Пароконвектомати

Пароконвектомат

Пароконвектомат - професійне кухонне теплове обладнання, яке використовує різні режими поєднання пари і примусової конвекції для приготування їжі. Останнім часом з'явилися також зручні побутові пароконвектомати, але їх вартість істотно вище інших побутових приладів і близька до цін професійної техніки.

Професійна кухня ресторану наповнена спеціальним обладнанням, яке на сьогоднішній день дуже стрімко розвивається і розширюється в асортименті. Ресторан спрямований на велику кількість посадкових місць і постійний процес на кухні, як наслідок. Устаткування тут відіграє головну роль, на професійній кухні є на що подивитися і обговорити. Без спеціального обладнання сучасна кухня не змогла б впоратись з поставленими завданнями забезпечення великої кількості порцій різної їжі, і перше, на що ми звернемо увагу на кухні ресторану, це пароконвектомат.

Пароконвектомат є головним інструментом кухаря, він настільки універсальний, що почувши про його якості і можливості вперше, швидше за все, ви будете в приємному захваті. Ця диво машина здатна варити, смажити, парити, тушкувати, а тепер уявіть, що все це можна робити одночасно але і це ще не все. Приготування таких продуктів як риба, м'ясо, овочі і навіть випічка може відбуватися одночасно різними режимами в одній робочій камері! Готовий продукт не отримає запах сусіднього страви та буде приготований ідеально. Уявіть, що така машина є на кухні ресторану, це альтернатива різноманітному обладнанню, в якому не буде необхідності. Приготування їжі пароконветоматом практично не вимагає додавання жирів і масел, продукти не втрачають вагу в процесі приготування.

Купуючи пароконвектомат ви замінюєте до 70% обладнання, економите місце на кухні і кількість необхідного обслуговуючого персоналу.

Пароконвектомат Unox, Rational, Angelo Po можна придбати за найкращими цінами з доставкою по Україні в компанії МАРГУС!