На головну  → Про компанію МАРГУС  → Статті та новини компанії МАРГУС

Корисні статті та новини компанії МАРГУС

Льодогенератор - що необхідно знати і врахувати при виборі — 4 червня 2014 р.

льдогенератор для бара, льдогенератор для для ресторана, льдогенератор для пиццерии, льдогенератор для клуба, льдогенератор для витрины, МАРГУС

Ринок холодильного обладнання радує величезним вибором і можливостями. Але мало хто знає , що серед усього затребуваного ряду обладнання лідером залишається льдогенератор кубикового льоду !

Льодогенератор - це машина генеруюча лід. Лід може бути побутовим - для використання в їжу і напої і технічним - для охолодження інших цілей , часто використовується в медичних установах і на вітринах. Генератор льоду ділять на види по застосуванню і формі льоду . Застосування - професійні та побутові . Істотна різниця полягає в обсязі готового льоду на добу.

Побутові льодогенератори виробляють не багато льоду, але часто і цього більш ніж достатньо у не виробничих цілях, таких як дача, будинок, на вечірках, в офісі, домашніх барах. Це незамінна річ в жарку пору року і для любителів влаштувати вечірку.

Професійні ж навпаки, це машини готові працювати цілу добу виробляючи сотні кілограм льоду для виробництва або інших цілей. Машина відстежує витрата льоду з бункера і генерує лід для заповнення без додаткових вказівок .Побутовий і професійний льдогенератор відрізняються в основному ціною, потужністю і надійністю, а по формі льоду можна розділити на: Кубик , гранула, луска, наперсток та ін.

форма льда, генерато льда, льдогенератор, маргус

Вода для льдогенератора

Для професійного льдогенератора необхідний спеціальний фільтр- пом'якшувач, який підготує воду перед подачею в генеруючу машину. Льодогенератор безпосередньо підключений до водопроводу і набирає і мовить м'якенькі необхідну кількість води сам. Від очищеної води форсунки не забруднюються і не збирають водний камінь , таким чином робота машини буде довгою і надійною. Якщо ви користувач побутового льдогенератора , які часто не підключаються безпосередньо до водопроводу і вимагають ручного затоки води в бачок , вам перед затоки води в бак слід її очистити через фільтр.

Професійний льдогенератор це серйозне обладнання , готове працювати з мінімальним зносом , високою якістю і великими обсягами готового продукту . Уявіть собі машину виробляє лід до 10 тонн на добу! Не один ресторан не може обійтися без льдогенератора , оскільки кожен коктейль і прохолодні напої , вимагають велику кількість льоду. Вони мають різні характеристики по потужності і об'єму льоду , таким чином кафе , піцерія , ресторани та паби можуть вибрати під свої потреби льдогенератор .

Професійні льодогенератори користуються попитом у закладів громадського харчування , в медустановах і навіть в магазинах. Викладення рибних і м'ясних товарів на вітрині вимагає величезних обсягів льоду. Лід для викладки використовують лускатий і гранульований . Така крижана підстилка зберігає продукт свіжим і привабливим для покупця.

Гранульований льдогенератор часто використовують на салат- барах та оформлення шведських столів , продукти залишаються прохолодними , а оформлення заворожує відвідувача. Також такий тип використовується для викладки на вітринах.

лед на витрине, лед для выкладки, мергус, льдогенератор купить

Льодогенератор це невидимий для клієнта і вкрай необхідний для бармена та власника закладу елемент . Купити льдогенератор ви зможете в компанії МАРГУС, ми надамо професійну консультацію та допомогу у виборі. Якщо ви не знаєте який обсяг льоду необхідний на Вашу кількість посадкових місць - ми допоможемо розрахувати!

Льдогенератор, генератор льда, ледогенератор