На головну  → Про компанію МАРГУС  → Наші проекти

Наші проекти

Мережа ресторанів "Какао Блюз"

Хто з нас не любить солодкого? Хто відмовиться від десерту після ситного обіду або вечері? Звичайно, зараз модно бути володарями струнких і підтягнутих тіл, модно харчуватися тільки органічної їжею, модно рахувати калорії і не їсти солодкого.

Але багато закладів нашої столиці так не думають. Вірніше попит народжує пропозицію, а попит на кондитерські вироби, як не дивно, росте.

Компанія МАРГУС не так давно взяла участь в комплектації професійним обладнанням кондитерського цеху славної мережі ресторанів «Какао Блюз», в яких не тільки смачний какао, але і по п'ятницях грає блюз!

Какао Блюз

Мережа ресторанів «Какао Блюз» активно розвиває свій кондитерський напрямок. Тепер, замовляючи чізкейк і тортики, ви будете приємно здивовані роботами кондитерської студії від мережі «Какао Блюз».

Професійні кондитери тепер не туляться в тісних кухнях ресторану - у них є свій набір професійної техніки, включаючи сучасну пекарську конвекційну піч UNOX! А також досить просторе приміщення, щоб творити свої солодкі шедеври!

Професійне обладнання: піч конвекційна, піч пароконвекційна, пароконвектомат UNOX доступні за привабливими цінами для вашого ресторану в компанії МАРГУС