На головну  → Про компанію МАРГУС  → Статті та новини компанії МАРГУС

Корисні статті та новини компанії МАРГУС

Стрічкові ПВХ завіси або штори ПВХ - призначення і користь — 20 червня 2014 р.

Що таке ПВХ завіса і для чого її використовують?

Штора ПВХ - це багатофункціональних ізолятор, який вкрай необхідний в промислових цілях. Стрічкові штори ПВХ здатні знизити втрату тепла до 50%, ізолюють великі отвори від зовнішніх факторів, таких як дощ, вітер. Відмінна ізоляція звуку, відмінна пасивна захист складських приміщень від проникнення птахів або комах, пилу і диму. Такі штори грають роль перегородки, без потреби закривати двері ворота, персонал без проблем може потрапити в приміщення, може використовуватися для розділення робочих зон для цехів, автомийок, холодильних і морозильних камер, складів, без утруднень пересування по приміщенню - відмінна альтернатива воротах.

Насправді застосування стрічкових ПВХ штор набагато ширше, ніж регламентує сам виробник. Маючи певні характеристики, вони користуються попитом, як для промислового використання, так і особистого.

ПВХ завіса

штори ПВХ

Залежно від необхідних від штори характеристик, від технологічного призначення, а іноді й інших факторів (протяги, температурний режим, швидкість пересування персоналу або транспорту) - фахівцями підбирається матеріал штори і рівень перехлеста. Карниз дозволить без особливих зусиль зняти завіси для дезінфекції, чищення, або сезонних змін.

стрічкова ПВХ завіса

Переваги стрічкових ПВХ завіси

• Чи дозволять економити на енерговитратах до 60%, ізолюючи температурні режими між приміщеннями при відкритих дверяхворотах

• Приміщення і товар закриті від птахів або комах

• Приміщення не вимагають постійно закритих дверей

• Ізолює від джерел, пилу або запаху

• Ізолюють від попадання зайвої вологи, захищають від бризок, стабілізує рівень вологи в приміщенні

• Захищають від ультрафіолетових променів, механічних травм, опіків і пр.

• Забирають потреба в закритих дверяхворотах, надаючи безперешкодний доступ до приміщення

• При наявності кліматичного обладнання, термін його служби значно збільшується

стрічкова ПВХ завіса

стрічкова ПВХ завіса

Надійно, Безпечно, Ефективно

Купуючи ПВХ штору ви економите на додатковому обігріві або охолодженні приміщень у слідстві відкритих ворітдверей. Термін служби таких штор дуже великий, їх можна мити, дезінфікувати і складати «на зиму», без деформації стрічок. ПВХ штори повністю безпечні для персоналу, товару або продуктів харчування, вони повністю нешкідливі і не можуть нанести технічних травм вашому персоналу.

Наша компанія надасть Вам повний спектр послуг з вибору, купівлі та встановлення стрічкових ПВХ завіс для будь-яких приміщень з усіма необхідними технологічними вимоги. Будемо раді співпрацювати! ПЕРЕЙТИ ДО КАТАЛОГУ

ПВХ завіса