На головну  → Про компанію МАРГУС  → Статті та новини компанії МАРГУС

Корисні статті та новини компанії МАРГУС

Вигода шведського столу для готелю — 19 червня 2014 р.

обраднання для ресторанів, МАРГУС

Що таке шведський стіл? Легендарна традиція подачі їжі в скандинавських країнах, відрізнялася тим, що їду подавали у величезних тарілках і ставили на стіл, таким чином кожен гість сам вирішував що і скільки він буде їсти.

Практично в кожному готелі і готелі можна спостерігати шведський стіл, коли кожен бажаючий перекусити може вибрати сам собі продукт і визначити розмір порції. Відпочиваючим зручний той факт, що вони самі приймають рішення що і скільки собі покласти і шведський стіл прижився в багатьох закладах та святкуваннях.

Як б не здавалося на перший погляд, що це дороге задоволення для закладу, адже вони не контролюють порції і витрата продуктів виходить більше.

Обладнання для ресторанів, МАРГУС

Але як показує практика саме шведський стіл має масу переваг і вигод для власника. Так, деякі відвідувачі буду накладати собі велику порцію, але однаково за рахунок «малоежек» витрата продукту дорівнює порціям, а якщо це курортний готель, то любителі покласти собі побільше до кінця туру вже не будуть такими активними. Найактивніші дні для кухні це дні заїздів відпочиваючих. Для шведського столу використовують продукти дешевше, ніж для порціонної їжі. Продукти часто повторюються, навіть не дивлячись на великий вибір. Приміром, дуже швидко можна помітити оливки як окремий продукт, так і в салаті або навіть гарячому блюді.

Вигода шведського столу для готелю

МАРГУС

Шведська стіл дуже часто має свої правила та особливості, якщо це курортний готель, то серед страв будуть обов'язково кілька національних страв, нейтральні блюда які підійдуть жителям всіх країн. Особливості полягають в різних речах, якщо говорити про Східні країнах, то там ніколи на столі не буде свинини, а якщо говорити про Південно-Східної Азії, то яловичини на толі вам також не знайти. Це зовсім не означає, що їх стіл бідний на продукти, вони повною мірою компенсують таке м'ясо рибою і куркою, національними солодощами та фруктами.

Кількість страв залежить від рівня готелю, а організованість, меню і подача - від шеф кухаря готелю. Хорошим тоном прийнято вважати паралельну подачу дієтичних страв.

обладнання для отелів