На головну  → Про компанію МАРГУС  → Статті та новини компанії МАРГУС

Корисні статті та новини компанії МАРГУС

Компанія Roller Grill представляє новинку - модульні фритюрниці  — 31 березня 2014 р.

Хрустка скоринка крилець, картопля- фрі, рибні палички, пончики та багато багато і смачне іншого! Сучасна кухня настільки щільно включила до свого складу «фрі» страви і використання фритюрниць , що відсутність такої на кухні ресторану чи кафе, швидше викличе подив. Тепер без цього неможливо!

Компанія Roller Grill представляє новинку - модульні фритюрниці

При виборі цього обладнання варто звертати увагу не тільки на швидкість приготування страв, але і на якість. При створенні модульної фритюрниці , інженери Roller Grill врахували ці фактори. Устаткування об'ємом 10-12 літрів, продуктивністю 20 кг на годину, потужністю 7-9 кВт - і швидко, та якісно!

Компанія Roller Grill представляє новинку - модульні фритюрниці

Основні переваги фритюрниці - економічність і зручність використання. Приготовлені страви не тільки мають апетитний вигляд , поджариста та апетитна скоринка , а й зберігають відмінні смакові якості! Roller Grill розробили кілька видів фритюрниць - RFE 12 ( електрична) і RFG 12 (газова ).

Компанія Roller Grill представляє новинку - модульні фритюрниці

Електрична фритюрниця має термостат на 190 ° С, нагрівальним елементом високої потужності , утримуваним двома фланцями з нержавіючої сталі, а також світловою індикацією. Для кращого очищення, блок управління повністю знімається. Газова модель також має термостат на 190 ° С, в оснащенні кнопка для індикації Пьезо елемента , безпечна термопара, 2 пальника високої потужності в нижній частині ємності.

Спеціально для ресторанів і підприємств швидкого харчування були розроблені фритюрниці з охолоджуваної зоною - RFE 16 C. Устаткування регулює споживання масла та електроенергії. Модель випускається в трьох варіантах потужності: для швидкого нагрівання, наприклад, заморожених продуктів - 12 кВт, для свіжих продуктів - 8 кВт, а для підтримки масла в теплому стані - 4 кВт.

Побалуйте відвідувачів ресторану найсмачнішими стравами від Roller Grill!

Ваш МАРГУС

Компанія Roller Grill представляє новинку - модульні фритюрниці