На головну  → Про компанію МАРГУС  → Статті та новини компанії МАРГУС

Корисні статті та новини компанії МАРГУС

Новинка VarioCooking Center 112T -Rational — 30 березня 2014 р.

Всесвітньо відома компанія Rational продовжує радувати ринок своїми унікальними творами. Цього року компанія випустила універсальний пристрій для професійної кухні - VarioCooking Center 112T.

Rational як ніхто інший розуміє толк в професійній кухні та її потребам. Основний напрямок виробництва компанії, це лінія пароконвектоматів (пароконвекційні печей ), але на ринок вийшов новий продукт від Rational - це революційний VarioCooking Center, можливості якого воістину не знають кордонів.

VarioCooking Center 112T від Rational - це варіння, смаження, фрітірованіе, процес приготування у вакуумі, гасіння... все в одному пристрої. Він абсолютно невеликий з вигляду, але великий всередині! Компактність займаного зовнішнього простору при максимальній кількості виконуваних функцій - це найоптимальніше рішення. Пристрій може з успіхом застосовуватися на вже спроектованої, обладнаної і функціонуючої кухні. Для установки досить лише невеликий за розмірами поверхні, він може використовуватися в якості настільного обладнання, або ж встановленими самостійно на спеціальну стаціонарну або мобільну підставку ( розробники подбали і про це). Може бути розміщений на кухні або лінії роздачі.

Новинка VarioCooking Center 112T -Rational

Які можливості можливості VarioCooking Center 112T ?

  • Закип'ятити 10 літрів води за 8 хвилин? З VarioCooking Center 112T - простіше простого!

  • 50 порцій локшини за 28 хвилин замість 86 хвилин в каструлі, З VarioCooking Center 112T - це реальність!

  • 50 порцій рагу з телятини замість 66 хвилин на сковороді ? З VarioCooking Center 112T - це не проблема!

  • 80 порцій омлету за годину? Для VarioCooking Center 112T - це програма мінімум.

  • І все це без постійного контролю за процесом приготування, без пригорання, без клопоту зі сковородами і каструлями, максимально швидко і зручно.

Новинка VarioCooking Center 112T -Rational

VarioCooking Center 112T від Rational - це варіння, смаження, фрітірованіе, процес приготування у вакуумі, гасіння... все в одному пристрої. Його девіз: « зовні маленький, усередині великий», - що означає компактність займаного зовнішнього простору при максимальній кількості виконуваних функцій. Пристрій може з успіхом застосовуватися на вже спроектованої, обладнаної і функціонуючої кухні. Для його установки досить невеликий за розмірами поверхні, він може використовуватися в якості настільного обладнання, або ж встановленими самостійно на спеціальну стаціонарну або мобільну підставку ( розробники подбали і про це). Може бути розміщений на кухні або лінії роздачі.

Пора перевірити, які рекорди поставите ви з VarioCooking Center 112T.

Ваш МАРГУС

Новинка VarioCooking Center 112T -Rational