На головну  → Про компанію МАРГУС  → Статті та новини компанії МАРГУС

Корисні статті та новини компанії МАРГУС

Цукрова вата - добрий бізнес для Вас! — 4 березня 2014 р.

У кожного є приємні моменти життя , які так чи інакше пов'язані з дуже смачним ласощами - цукровою ватою . У всьому світі вона користується популярністю як у дорослих , так і у дітей ! Її можна використовувати як оригінальний елемент « романтики » і як радість маленькій дитині.

Цукрова вата - добрий бізнес для Вас!

Цукрову вату люблять усі , від мала до велика , а от зайнятися самому цим видом бізнесу , це не тільки дарувати радість оточуючим, але і дуже прибуткова справа.

Причому процедура вилучення грошей "з повітря" достатня проста : цукор насипається в порожнину головки з підігрівом і при включенні апарату плавиться і розпорошується через отвір в головці за рахунок відцентрової сили , яка виникає при її обертанні . Цукор, розпорошений через голівку , перетворюється на волокна , налипає на паличку, якою продавець водить всередині чаші . Незабаром на паличці утворюється апетитний ком цукрової вати . І так, вата за ватою - зростають Ваші доходи .

Це вкрай затребуваний продукт в зоопарках, цирку, театрах, магазини для дітей та кафе . Як самостійно вибрати місце для продажу? Варто звернути увагу на місця "підвищеної прохідності" : парки відпочинку , виставки , ярмарки і всілякі дитячі установи. Ви можете занурити Ваше "виробництво" на спеціальний візок, і розвозити солодке задоволення хоч по всьому місту.

Цукрова вата - добрий бізнес для Вас!

        Обладнання на ринку представлено в основному американськими апаратами для виробництва цукрової вати, а виробництво і продаж цукрової вати стане дуже прибутковим і удачнимвложеніем грошей . Одна велика порція цукрової вати виходить із столової ложки цукрового піску і дрібки харчового барвника, який надає колір і смак. І палички, на якій тримається все крихке споруда. Не вкладаючи у цей бізнез особових зусиль, можна приновиди радість та отримувати доходи :).

Цукрова вата - добрий бізнес для Вас!