На головну  → Про компанію МАРГУС  → Статті та новини компанії МАРГУС

Корисні статті та новини компанії МАРГУС

Душевна піцерія ! — 12 лютого 2014 р.

Ясний зимовий день, промінчики сонця ніжно торкаються свіжоприготованого гарячої кави в моїх руках, сиджу сховавшись м'яким пледом. Витають у повітрі аромати, змішуючись з легкими кавовими нотками, то і справа викликають яскраві спогади і посмішку... і раптом хтось, як ніби вгадуючи твої думки, вимовляє « ... а пам'ятаєш ... » ...

        Безперечно, в кожному з нас час від часу виникає непереборне бажання зануритися в млість своїх спогадів, хоча б на мить повернутися в ті, особливі моменти життя разом з близькими, друзями або

улюбленими... а іноді і просто втекти від буденної метушні...

... Коли дуже хочеться опинитися в куточку, досить незвичайному і в той же час незбагненно рідному і затишному , будить відчуття повної безтурботності і розбурхують твоє , приспане щоденної зумовленою реальністю, уяву.

Душевна піцерія !

    Піцерія - ідеальне місце для зустрічей людей будь-якого віку , де одночасно можна покуштувати смачний шматочок гарячої піци , випивши келих каберне совіньон , поспілкуватися з друзями або просто відпочити. Це по- домашньому затишне місце, в якому подають смачні страви традиційної середземноморської кухні. Тихо грає музика, що навіть чути, як потріскують дрова в печі.

      Спочатку піца була їжею італійських будинків , які випікали коржі з доступними для них продуктами - орегано, помідорами, невеликою кількістю сиру. Одного разу король Фердинанд I спробував піцу і був захоплений її смаком. Так піца стала стравою, гідним королівської кухні. А пізніше вона з'явилася в інших країнах, оскільки італійці - великі любителі мандрівок. І тому скрізь, де вони з'являлися, відкривалися піцерії.

       Так, це саме тут, де запахи сицилійського апельсина, сиру і вина невеликого європейського містечка на березі Адріатичного моря змінюють п'янкі аромати кориці, ванілі, гірчиці та імбиру, переносячи тебе в саме серце Італії.

Душевна піцерія !

У цьому невеликому на перший погляд закладі багато цікавих штучок - від витончених фарфорових статуеток, які по праву можна вважати відображенням італійської культури і традицій, до посуду з міді та бронзи з східними хитромудрими орнаментами, мимоволі наштовхують на думку про унікальність людської особистості.

 Ваш Margus