На головну  → Про компанію МАРГУС  → Статті та новини компанії МАРГУС

Корисні статті та новини компанії МАРГУС

Santos - вірний помічник для бару — 18 лютого 2014 р.

 Santos ( Сантос )

Французький виробник Santos ( Сантос ) з 1954 року виробляє соковижималки, терки, кавомолки та інше обладнання спрямоване на оснащення барів, кафе, ресторанів комерційних професійних кухонь. Компанія постійно покращує якість і асортимент в трьох основних напрямках, а саме - приготування їжі, обладнання для кави та свіжих напоїв. Виробництво компанії розташоване в місті Вольс -ан- Велен, біля Ліона на Південно- сході, займана площа виробничих потужностей компанії Santos становить близько 3000 квадратних метрів. Основний потік продукції спрямований на експорт, а це понад 60 % виробленого обладнання, яке користується попитом у більш ніж 60 країнах світу.

Santos - вірний помічник для бару

Засновник компанії Андре Фуко не зупинився на виробництві професійного обладнання і включив у виробництво також побутову лінію соковижималок , які заслужили репутацію надійного та якісного партнера. Перша випущена модель була центріфужного типу , і випустили її на ринок ще в далекому 1955 році. А в 1986 році відбувся випуск професійної соковижималки Santos 28 , модель отримала множинні сертифікати якості і була визнала найпопулярнішою соковижималкою . Випуск соковижималки для фреш -барів Santos 50 здійснили у 2001 році , корпус якої виконаний з хромованого алюмінію , і моделі Santos 50 С корпус з фарбованого алюмінію.

Моделі мають сито з нержавіючої харчової сталі , захист від перегріву , блокування та розблокування , а також автовідключення при відкритті кришки. Крім даних моделей компанія успішно пропонує соковижималки для цитрусових Santos 52 , Santos 70 , Santos 32 і Santos 32T , а також менш потужні моделі Santos 10 і Santos 11 .

Крім соковижималок і кофемолок компанія Santos випускає також міксери (наприклад , міксер для молочних коктейлів Santos 54 ) і Льодокришителі ( Льодокришителі Santos 53).