На головну  → Про компанію МАРГУС  → Статті та новини компанії МАРГУС

Корисні статті та новини компанії МАРГУС

Надыйний партнер - запорука успышного починання! — 4 лютого 2014 р.

Сьогодні практично кожен день можна спостерігати відкриття ресторану або кафе , адже людям вже давно набридло , а то і зовсім немає часу обідати , вечеряти вдома , проводити свята біля плити в процесах готування , носити пакетики і судочки за собою на роботу. Більшість закладів громадського харчування дуже відповідально підходять до бізнес- ланчів , що також добре впливає на денний потік відвідування .

Що може бути корисним чи необхідним при вирішенні відкрити свій заклад ?

Надыйний партнер - запорука успышного починання!

Для відкриття свого , скажімо , ресторану Вам буде потрібно величезне бажання здійснити задумане , натхнення , інвестиції , а також дуже надійні партнери , які допоможуть зробити максимально якісний вибір обладнання та посуду для професійної кухні . Як би не складно це не здавалося , а питання технологічного устаткування не так вже й простий. Залежно від напрямку кухні , кількості посадкових місць , типу закладу залежатиме практично всі кухонне обладнання. Але навіть не дивлячись на такі обсяги необхідного асортименту , надійніше працювати з партнером який добре зарекомендував себе і пропонує надати допомогу по всьому устаткуванню і посуді . Компанія Маргуса зможе допомогти Вам з усіх питань професійної кухні , від розрахунку і складання специфікації , до встановлення меблів і обладнання «під ключ».

Надыйний партнер - запорука успышного починання!

Ресторани завжди були закладом високого рівня , він повинен зарекомендувати себе шикарним смаком пропонованих страв і завоювати серце клієнта найвищим рівнем обслуговування . Велика частина заслуг « особи » ресторану - результат роботи високоякісного технологічного обладнання , оснащення кухні , чистота і якість посуду. Клієнт ніколи не відвідає повторно заклад високого рівня , після подачі прісної їжі або погано вимитого посуду .

Надыйний партнер - запорука успышного починання!

Адже неможливо подати шедевр страви на звичайній тарілці , як у бабусі будинку , а вино високої якості налити в гранований стакан. Весь посуд необхідна для закладу громадського харчування повинна відповідати дизайну , стилю ресторану чи кафе. У всіх предметах і кожної дрібниці , повинна виділятися класика і смак інтер'єру , створювати атмосферу.

Наша компанія зможе допомогти Вам з вашою мрією.

Маргус