На головну  → Про компанію МАРГУС  → Статті та новини компанії МАРГУС

Корисні статті та новини компанії МАРГУС

Якісне обладнання Vema з Італії — 22 січня 2014 р.

Обладнання для бару, соковижималки, міксери та теплове обладнання завжди будуть затребувані на ринку професійної кухні. Враховуючи ці тенденції, італійська компанія Vema відмінно зарекомендувала себе, як виробника високоякісного обладнання і техніки для підприємств громадського харчування.

Якісне обладнання Vema з Італії

 Компанія успішно розвивається протягом 20 років у сфері професійного обладнання. Простота в експлуатації, найвища якість і цілком адекватна ціна дозволяють займати компанії лідируючі позиції і залишатися затребуваними власниками ресторанів, барів, шеф-кухарів різних закладів.

Асортимент компанії найбільше представляють соковижималки для цитрусових, для овочів і твердих фруктів тому, що Італія дуже тепла країна і соки з коктейлями йдуть першими на ринку збуту готового продукту. Також в лінійці представлені блендери для молочних коктейлів, фруктових коктейлів, льодокришителі та апарати для гарячого шоколаду.

У меню будь-якого ресторану входять фруктові соки і фреші, тут без якісного обладнання Vema ніяк. Саме професійне обладнання на відміну від побутового дозволяє швидко і багато отримати необхідне. Професійне обладнання розраховане на постійне навантаження, не нехтуючи при цьому якістю роботи.

Соковижималки професійного типу не сильно різняться дизайном, метою не є барвистість дизайну, тут головне технічні характеристики .

Якісне обладнання Vema з Італії

Устаткування Vema давно заслужило свою популярність завдяки високій якості і недорогим цінами. Можна сказати, що будь-який бар, який зверне увагу на її продукцію, тільки виграє від цього. Тому в каталозі МАРГУС ви зможете знайти кухонну техніку Vema і вибрати відповідне пристрій для вашого закладу .

Якісне обладнання Vema з Італії