На головну  → Про компанію МАРГУС  → Статті та новини компанії МАРГУС

Корисні статті та новини компанії МАРГУС

Robot Coupe у арсеналі професійної кухні — 16 січня 2014 р.

Кожен поважаючий себе кухар обов'язково має у своєму арсеналі якісну овочерізку. Поява їх на сучасній професійній кухні набагато спростили роботу кухарям. Ця диво-машина легко справляється з великими обсягами нарізки продукту для різних потреб, залишаючи при цьому руки кухаря вільними. Овочерізки необхідні на кухнях - фабрик, фаст-фудах, салатних цехів, кухонь кафе і ресторанів.

Robot Coupe у арсеналі професійної кухні

Французька компанія Robot Coupe займає лідируючі місця в світі, з виробництва високоякісних і надійних овочерізок для нарізки та подрібнення продуктів. Усі вони відповідають надійностю, якістю і функціональному дизайну, відповідають вимогливим нормам безпеки. Пріоритети використання обладнання компанії Robot Coupe в тому, що воно заощаджує ваш час на нарізку і подрібнення, гроші на наймання працівника і зменшує ризик людського фактора.

Професійна машина готова працювати довго і витривало подрібнюючи і нарізаючи різноманітні продукти в найбільших кількостях. У відмінності від побутових , професійні машини розраховані на високу щоденну експлуатацію на продовженні декількох років.

Robot Coupe у арсеналі професійної кухні

Дане обладнання не входить в список дешевих одиниць, але навіть на самому маленькому підприємстві, цей помічник, окупає себе за пів року, що на сьогоднішній день дуже вигідно для бізнесу. Неодноразово ми стикалися з спробою підприємців «економити» на обладнанні, набуваючи на професійну кухню побутову овочерізку. Але машина не справлялася з обсягами виробництва, та якість нарізки продукту має оцінку набагато нижче, сумнівно, як для обличчя закладу.

Robot Coupe у арсеналі професійної кухні

Постійне вдосконалення моделей і щорічний випуск новинок дозволяють французькому виробнику Robot Coupe залишатися світовим лідером в області професійних кухонних машин. Піклуючись про чудову якість свого обладнання , компанія виробляє апарати тільки у Франції, на своїй фабриці в Бургундії - регіоні , відомим давніми гастрономічними традиціями.