На головну  → Про компанію МАРГУС  → Статті та новини компанії МАРГУС

Корисні статті та новини компанії МАРГУС

BREMA (Брема) - історія... — 8 червня 2015 р.

ЛЬДОГЕНЕРАТОРЫ BREMA ЛЬОДОГЕНЕРАТОРЫ BREMA

Ось і настало «довгоочікуване ЛІТО», пора відпочинку, галасливих пляжів, нічних діскотех, час різних коктейлів, морсів та інших охолоджуючих напоїв. І всі ці напої об'єднує один компонент без якого немислимий сучасний коктель. Що це? Це -ЛІД, вірно)))

     Де бармен бере лід? Під барной станцією з льодогенераторами. Адже Лід і піна - найкращі друзі бармена! Ми вирішили розібратися, хто ці «друзі Бармена», хто виробляє ці диво машини -ЛЬДОГЕНЕРАТОРИ? Наші пошуки привели нас до сонячної Італії на околицю Мілана. Зустрічайте, компанія BREMA.

  Лід - в різних формах - застосовується в широкому діапазоні, від ресторанів і барів та харчової промисловості до медичних та оздоровчих процедур.

     Провідний світовий постачальник машин для виробництва льоду, Льодогенератори BREMA, празднованлі своє 30-річчя в цьому році, успішне італійське сімейне підприємство пропонує унікальне поєднання високих технологій, високою надійністю і з приголомшливим дизайном, так як це властиво італійцям. Продукція компанії заснована на глибокій пристрасті до приготування льоду в різних форматах і розмірах, але завжди так само і в бездоганній якості.

Чезаре Maroli, президент компанії BREMA він же і засновник компанії. Чезаре Maroli, президент компанії BREMA він же і засновник компанії.

BREMA спеціалізується на створенні льдогенераторов рівно 30 років. Компанія була заснована Чезаре Maroli недалеко від Мілана в 1985 році. З тих пір вона перетворилася на один з провідних світових постачальників ледопроізводящего обладнання, яке розробляється і проводиться у відповідності з найвищими стандартами якості.

BREMA (Брема) - історія... "Виробництво льда- це наша пристрасть," говорить регіональний менеджер Алессандро Maroli, син засновника компанії.

 "Ми постійно розробляємо нові рішення, що відповідають новим потребам наших клієнтів ще краще." Широкий асортимент льодогенераторів BREMA для широкого спектра ринків, у тому числі готелів, ресторанів, фаст-фудів, барів, дискотек, ночниих клуов, рибних ринків, супермаркетів, рибних магазинів, медичних та промислових підприємств.

"70% наших льодогенераторів можна зустріти в готелях, ресторанах і підприємствах громадського харчування", г-н Maroli описує фокус BREMA. Машини з урахуванням індивідуальних програм та пропонуються з різних формою і розміром крижаних кубиків, пірамідок, пальчиків, а так само різної ваги і класів продуктивності.

    Крім того, стандарт, компактні кубики льоду, які охолоджують без розведення, вони виробляють деякі інші формати, такі як форма крижані пальці, які ідеально підходять для обслуговування газовані напої, швидкий лід, який адаптується до будь-якій формі скла, лід у формі пластівців, які ідеально підходять для експонування та подання продуктів і холодні пластівці, які ідеально підходять для обробки, транспортування і консервування продуктів.

CB 184 машина, наприклад, автоматичний виробник кубиків льоду, який оснащений системою розпилення. Він виробляє компактні, кристалічні, якісні кубики.

Завдяки своїм невеликим розмірам і привабливим дизайном, машина вписується в практично будь-який заклад, будь то престижний ресторан або бар з приглушеним освітленням.

    Лускатий лід, пропонується з температурою від -5 ° С до -10 ° С. Всі зроблені BREMA льодогенератори гарантують високу якість. "Якість завжди для нас найголовніше, щоб гарантувати повне задоволення клієнта", констатує пан Maroli.

   BREMA автоматичний виробник кубикового льоду, проводиться з системою розпилення форсунок для виготовлення компактних, якісних кубиків льоду .. Провідний постачальник рішень, лід яного обладнання, BREMA святкує своє 30-річчя в цьому році.

 Алессандро Maroli, регіональний менеджер і син засновника компанії.

Виробничий процес по виготовленню льодогенераторів, завод Брема використовує тільки високоякісні матеріали, які ретельно контролюється за допомогою комп'ютеризованих систем контролю. Перед постачанням, кожен машина льоду, її пропускають через набір функціональних тестів, так називаємо тестовий стенд, щоб гарантувати максимальну надійність.

В подальшому вдосконаленні машин, BREMA тісно співпрацює зі своїми клієнтами і враховує їх думку і побажання. "Ми також організовуємо в офісі навчальні семінари для наших клієнтів", пояснює пан Maroli. "Для нас це важливі події, щоб дізнатися про Ваших індивідуальних потребах і очікуваннях."

Звичайно, всі виробники BREMA льоду були схвалені відповідними органами Італії та Європі з сертифікації та відповідають вимогам стандарту якості ISO 9001.

Іншим важливим питанням є ефективність. Всі виробники BREMA льоду заощадити стільки енергії і води, як це можливо і в теж час бути зручними у застосуванні, легко чиститься і підтримувати працездатність. Останнє, але не менш важливе, BREMA виробник льодогенераторів, який приділяє велику увагу естетичному вигляду продукції Брема, ледогенератор повинен красиво вписуються в індивідуальному дизайні замовника.

"Ми пропонуємо високо технологічність і надійність в поєднанні з італійським дизайном," г-н Maroli описує основні цінності, що лежать в основі бренду Брема.

  Недавній корпоративний рекламний ролик компанії Брема, коли зображується кубик льоду, як ювелірний виріб висить на ланцюжку на шиї жінки. "Коли ми говоримо, ми маємо на увазі лід чистий, кристалічний лід, високої якості", пояснює пан Maroli. "Тому ми вирішили показати лід, як ми бачимо його, як безцінний дорогоцінний камінь."

  Кампанія Брема робить упор на бренд зображуючи Льдогенератор як експонат у музеї. Це тому, що, крім всіх технологій і функціональності, BREMA виробники льдогенераторов пропонує дизайн топ-класу, які могли б захоплюватися як витвір мистецтва. BREMA має 70 співробітників і оборот понад 30 мільйонів євро на рік.

    Компанія поставляє свою продукцію клієнтам в 92 країнах по всьому світу; частка експорту становить до 75%. "Наші основні експортні ринки Європи: Іспанія, Франція, Німеччина, Великобританія, Греція, Швейцарія, Польща, Україна, Литва та ін. Констатує пан Maroli.

    При цьому, BREMA акцентує на його основних перевагах: надійність, якість машини, виняткову гнучкість у задоволенні індивідуальних потреб клієнтів, відмінний сервіс по всьому світу і швидкого прийняття рішень, які можуть бути запропоновані тільки незалежним сімейним підприємством.

        Якщо Вас зацікавила продукція заводу BREMA, звертайтеся до нас, співробітники компанії Margus, проконсультують Вас, допоможуть з'ясувати який ледогенератор краще і який продуктивності встановити в кафе, який краще в бар ресторану, а який в бар нічного клубу. Льодогенератор Brema CB184 найменший представник серйозної сім'ї Брема, він виробляє 21 кг на добу, це майже 1 кг на годину, його часто набувають в приватні будинки та великі квартири. Підключення настільки просте, що будь-яка людина який самостійно може замінити змішувач будинку, впорається з підключенням льодогенератора самостійно. Але якщо Ви не прихильник ручної праці наші майстри допоможуть вам підключити льдогенератор дуже швидко. Самий продаваним є ледогенератор Брема CB640, продуктивністю 65 кг / на добу, він ідеально підходить в будь-який бар і проблем з льодом не буде. Для великих барів як правило Нічних клубів і дискотек, є модель Брема CB1565 c продуктивністю 150-155 кг / на добу з вбудованим бункером-накопичувачем на 65кг. Отже, льодогенератори BREMA серії CB, класичні льодогенератори виробляють Кубикові лід, вагою 18грамм, всі вони обладнані вбудованими бункерами-накопичувачами і розташовані по зростанню потужності від малого до найпотужнішого. Льодогенератори: CB184 Brema, CB246 Brema, CB249 Brema, CB316 Brema, CB416 Brema, CB425 Brema, CB640 Brema, CB840 Brema, CB955 Brema, CB955 Brema, CB1265 Brema, CB1565 Brema. Більш детальну інформацію про інші види льоду можна знайти на нашому сайті www.margus.com.ua в розділі Льодогенератори.

З повагою Ваш - Margus!

Ледогенераторы CB184 Brema, CB246 Brema,  CB249 Brema,  CB316 Brema , CB416 Brema, CB425 Brema, CB640 Brema,  CB840 Brema, CB955 Brema, CB955 Brema, CB1265 Brema, CB1565 Brema

Ледогенераторы CB184 Brema, CB246 Brema,  CB249 Brema,  CB316 Brema , CB416 Brema, CB425 Brema, CB640 Brema,  CB840 Brema, CB955 Brema, CB955 Brema, CB1265 Brema, CB1565 Brema

Ледогенераторы CB184 Brema, CB246 Brema,  CB249 Brema,  CB316 Brema , CB416 Brema, CB425 Brema, CB640 Brema,  CB840 Brema, CB955 Brema, CB955 Brema, CB1265 Brema, CB1565 Brema