На головну  → Про компанію МАРГУС  → Статті та новини компанії МАРГУС

Корисні статті та новини компанії МАРГУС

BIZERBA - найкраші ваги — 29 січня 2014 р.

Світ швидко розвивається в сфері обладнання, і якщо Ви ідете в ногу зі змінами - ви обв`язково будете попереду конкурентів.

Все частіше супермаркети та магазини починають використовувати винаходи та осучаснене обладнання для сфери рітейлу. Одним з виробників, які пропонують якісні сучасні рішення для магазинів та супермаркетів – є німецький виробник BIZERBA. Сучасні тренди – самообслуговування та сенсор – touch screen вони поєднали в вагах.

Чим саме дане обладнання може вигідно вирізнятися з-поміж інших виробників?

  • Стильний дизайн, який приковує здивовані погляди та не залишає байдужим. Ця річ обов'язково прикрасить зал магазину.

BIZERBA - найкраші ваги

K-high touch-screen ваги дозволяють клієнтам виконувати операційні процедури самостійно і легко. Ергономічні, інтуїтивно зрозумілі для користувача, мають неймовірно гнучкий користувальний інтерфейс, який показує клієнту ціну, вагу і термін придатності лише з одним дотиком пальця.

Сам зовнішній вигляд інтерфейсу може бути адаптований до вашого корпоративного дизайну.

  • Повністю відповідають вашим вимогам і уявленням

Поки ваги перебувають в стані очікування (не використовуються клієнтом) - вони можуть показувати рекламу ,екран може бути задіяним до заходів щодо стимулювання збуту , споживчого інформації, додаткових порад або рецептів.

Сучасний дизайн підходить для всіх інтер'єрів і гігієнічні поверхні з найбільш якісних матеріалів захоплення. Закруглені поверхні без кутів і колісні диски для уловлювання бруду роблять очищення легким та ретельним.

Клієнти, що зацікавлені у здоровому харчуванні, зможуть отримати компетентну інформацію про поживну цінність продукту, а клієнтам з алергією і харчової непереносимістю можна давати рекомендації для безпечних покупок.

Всю необхідну покупцеві інформацію можна надрукувати на етикетках, і таким чином Ви зможете покрити питання щодо дотримання нормативних положень про додаткову інформацію для споживачів і збільшити свій потік покупців, а також якісно підкреслити свою відмінність від конкурентів.

BIZERBA - найкраші ваги

  • Підвищення активності продажів та управління продажами

Брендом Bizerba пропонуються варіанти програмних забезпечень з інтелектуальними функціями і програмами для налаштування високо- структурованого управління даними в рамках модульного системного рішення - від внесення товару у базу до розрахунку за нього на касі. Вона включає в себе програму WinCWS обліку товарів®, програми RetailVision для проектування користувальницьких інтерфейсів , етикетки і макетів. Ви можете завантажувати , оновлювати і керування значення BIZERBA з допомогою RetailMall, використовуючи інструменти програми RetailImpact .

Ваги розроблено під торгові стандарти Windows чи Linux. Вони можуть бути легко інтегровані в існуючу систему архітектури управління, комунікувати за допомогою TCP/IP, підтримувати загальний віддалений сервіс та пропонують варіант інтеграції зовнішнього додатку.

  • Швидко-друкуючі принтери з графічною підтримкою

В торгівлі необхідно виділятися з-поміж конкурентів, тому ви можете розробити власну емблему і дизайн, за якою вас будуть пам’ятати покупці Ви можете розробити власну етикетку, яка буде унікальною Ви можете налаштувати лезо різка – і мати змогу друкувати логотипи навіть з блискітками.

Існує також можливість облаштування K-high touch-screen подвійними принтером для окремого друку рецептів, рекомендацій та інформації для споживачів.

BIZERBA - найкраші ваги

  • Підлаштування під потік покупців і розміщення меблів в залі

Компанією розроблено моделі, які можуть бути корисні в будь-якій точці супермаркету. Вони можуть бути з одним екраном (7 чи 12 дюймів), з двома екранами, що надасть можливість і продавцеві працювати з ними, і клієнту спостерігати за процесом зваження товару.

Ваги Bizerba є безперечним лідером на ринку вагів, і перетворює процес зважувати в стильну осучаснену постановку.

ВАШ МАРГУС