На головну  → Про компанію МАРГУС  → Статті та новини компанії МАРГУС

Корисні статті та новини компанії МАРГУС

Піч для піци — 19 вересня 2014 р.

ПЕРЕЙТИ В КАТАЛОГ

Найпопулярніше, а також відоме блюдо Італії це звичайно ж ПИЦЦА. Піца - це всього лише блін з тіста з томатами та моцарелою зверху, тепер і в нашій країні піці, це невід'ємна частина багатьох трапез. Величезний попит на піцу не залишив байдужими і сучасних рестораторів, які завжди правильно підходять до питання піци. В меню хорошого закладу обов'язково ви знайдете кілька видів піци, і це абсолютно не залежить ресторан це, кафе або закусочна фаст-фуд - піца буде завжди.

Залежно від струму какая у закладі піці піч буде залежати яку піцу будуть там готувати. Тому перш ніж купити піч для піци варто відповісти на запитання:

Піч для піци ціна

Як вибрати піч для піци?

Піч для піци - це професійне обладнання, призначене для ресторанів, піцерій, фаст-фуда, кафе і т. П. Піці повинна мати характер і правильний смак, це дуже залежить від подачі вологи і температури в самій печі для піци.

Якщо ви хочете купити електричну піч для піци, то варто звернути увагу на можливість плавного регулювання температур верхнього і нижнього ТЕНів (нагрівальний елемент).

Продуктивність печі для піци - піч для піци може бути з однією камерою і з двома, чим більше робочих камер має піці піч, тим більше обсяг виробництва готового продукту у такого обладнання, адже збільшується кількість піц підготовлювані одночасно.

Піч для піци ціна - компанія Маргус пропонує піч для піци по самим оптимальними цінами на ринку України. Ми працюємо практично з усіма світовими виробниками печей для піци, які зарекомендували свій якісний продукт.

ПЕРЕЙТИ В КАТАЛОГ