На головну  → Про компанію МАРГУС  → Наші проекти

Наші проекти

Carribean Club

Carribean Club

Ще один столичний клуб поповнив свій арсенал професійного обладнання льдогенератором Брема. А компанія Margus поповнила свій список іменитих клієнтів. Caribbean Club по праву входить в десятку найкращих клубів столиці. І тепер бармен клубу пригостить Вас коктейлем, в якому буде частинка Італії. Так як всі льодогенератори Brema виробляються саме на півночі Італії, недалеко від столиці моди - Мілана.

Carribean Club

Льодогенератор Брема СВ 955 відноситься до досить надійних льодогенераторів, генеруючих до 100 кг льоду у формі кубика на добу. Для сучасних клубів це невеликий обсяг, але враховуючи, що в барі працює кілька льодогенераторів, цього льоду цілком достатньо. Якщо говорити про барну індустрію в нічних клубах зазвичай кількість барів сягає від чотирьох до восьми. Найбільш поширені льодогенератори для барів та нічних клубів Брема СВ640А і СB840А. Але останнім часом, коли власники клубів намагаються велику площу закладу віддати під танцювальну зону і зону відпочинку за столиками, місце під обладнання скорочується. Тому використовують більш потужні і компактні моделі льдогенераторів, які при тих же зовнішніх габаритах виробляють більшу кількість льоду. Мова йде про моделі Брема СВ1265 і СВ1565. Льодогенератори, які виробляють 130 і 160кг льоду на добу відповідно. Дана тенденція простежується не тільки в льодогенераторах, а й взагалі в професійному технологічному обладнанні.

Carribean Club

Компанія Margus і надалі буде ділитися з вами своїми новими закладами, у відкритті яких ми брали участь, новинками в обладнанні, новинами в ресторанному бізнесі, а також рецептами смачних страв.

Ваш Margus.