На головну  → Про компанію МАРГУС  → Наші проекти

Наші проекти

Солом'янська броварня на Андріївському

Андріївський узвіз - один із старовинних шляхів, що сполучають Верхнє місто, його центральну частину, з колись торговим Подолом. Сьогодні, як і роки тому, Андріївський узвіз одне з найкрасивіших місць Києва та улюблене місце відпочинку киян та гостей столиці. Мальовничі старовинні будівлі, безліч авторських ресторанів з апетитними стравами, що скликають відпочити і пообідати саме в їх кріслах. Красиві види Києва залучають цікавих туристів, яким сучасні торговці нав'язливо, з хваткою бійцівського пса, пропонують сувеніри, а талановиті художники і рукодільники тихо стоять осторонь, вивчаючи людей і радіючи захопленню перехожих, які розглядають і розхвалюють їх майстерність. Дорога, викладена бруківкою, тихо постукує і милозвучна шарудить під ногами перехожих і нечастими машинами. Все це створює затишок старого міста.

Солом'янська броварня на Андріївському

Солом'янська броварня на Андріївському

Солом'янська броварня на Андріївському

У вересні 2014 року Андріївський узвіз поповнив свої ряди пивоварнею "Солом'янська броварня на Андріївському ", тільки вже не на Солом'янці, а на Подолі. Ресторан на Солом'янській площі користується величезним успіхом, і пиво приїжджають люди пити з усього міста. Іноземні гості та делегації також вибирають даний заклад. І ось нарешті то з'явився "філія" популярної пивоварні, у якої теж постійна повна посадка гостей. Нова "Солом'янська Броварня на Андріївському" представляє собою триповерхову старовинне реконструйована будівля. Усередині відвідувача зустрічає стриманий дизайн в шикарній обробці коричневого дерева, легка музика, приглушене світло, і абсолютно приємна атмосфера. Все виконано з дорогих матеріалів з ??використанням натурального дерева, що зраджує стриманий шик і неповторну надійність всього, що оточує.

МАРГУС - Солом'янська броварня на Андріївському

Наша Компанія активно брала участь у постачанні технологічного та холодильного обладнання. Холодильні камери заслуговують окремої уваги: нашим інженерами була поставлена ??задача створити не просто холодильну камеру для охолодження пивних кег, а красиву з точки зору дизайну, розташовану в барной зоні, добре проглядається відвідувачами. Внутрішня і зовнішня обробка з нерж. стали, зовнішня обробка з елементами декору. У холодильній камері всередині і зовні зробили обробку з нержавіючої сталі, гармонійне поєднання метала і дерева. Пиво, охолоджене до температури +4 С, по спеціальному трубопроводу надходить на пивні станції на бари. Після проходження пивного трубопроводу, станції та нагріву від стінок пивного келиха - пиво нагрівається до + 9С, що є оптимальною температурою для подачі та вживання даного напою, і тепер відвідувач має можливість пити і насолоджуватися букетом смакових якостей, свіжого, охолодженого пива!

холодильне обладнання, маргус

холодильне обладнання, маргус

Меню ресторану побудовано на м'ясних продуктах, і їх різноманітність вражає! Апетитність і розмір порцій захоплюють, блюда чудово гармонують з пивом.

Все технологічне обладнання підібрано відповідно до запланованих потужностями і прохідністю закладу, поставлено якісне обладнання кращих європейських заводів. На такій кухні приємно працювати професіоналам своєї справи - команді кухарів нового ресторану «Солом'янська броварня на Андріївському»

маргус

«Солом'янська броварня на Андріївському»

І Маргус там був ....

  Співробітникам нашої компанії давно полюбилася пивоварня і її атмосфера, смачне пиво і абсолютно фантастичне м'ясне меню!

Вечір перестає бути томним вже після першого келиха пива і чудового фірмового каре ягняти!

МАРГУС