На головну  → Про компанію МАРГУС  → Наші проекти

Наші проекти

Подорож по Індіго...

Отже, один з наших найбільш найчарівніших об'єктів - столичний клуб Індиго. Внутрішнє оздоблення клубу можна охарактеризувати словом «розкіш ».

Велика кількість скляних предметів інтер'єру, дзеркал і неонових підсвічувань створюють незабутню атмосферу. Клуб Індиго один з наймодніших і пафосних нічних закладів столиці. Тут виконують свої треки популярні київські та зарубіжні ді-джеї, проводяться покази мод, різні шоу за участю різних артистів і зірок.

Унікальною будівельної ідеєю є багаторівнева будівля, де ви можете покурити кальян, заспівати в караоке, відірватися на дискотеці або просто якісно та смачно поїсти.

Подорож по Індіго...

Хочемо докладно відзначити саме кухню даного закладу, яка «дасть фору » багатьом столичним ресторанам. Потрібно віддати належне власникам закладу, які не стали економити на технологічному обладнанні, три кухні закладу і шість барів були оснащені за останнім словом техніки.

Подорож по Індіго...

При вході до закладу Вас зустрічає розкішний гриль - бар з іспанською піччю Josper, який допоможе зануритися в середньовічну Барселону, насолодиться соковитим м'ясом, приготованим на вугіллі без найменшого дотику цивілізації, тільки м'ясо і вогонь.

Подорож по Індіго...

Після стомлюючих танців, від зголоднілих відвідувачів - чекають замовлень три кухні з сучасними пароконвектоматами, які готові одночасно нагодувати більше 300 осіб. Пароконвектомати Rational відомі своїми можливостями в гастрономії , а Unox прекрасною випічкою.

Подорож по Індіго...

Подорож по Індіго...

Забезпечують збереження і свіжість продуктів три холодильні камери з італійськими агрегатами Zanotti. Безліч холодильних і морозильних столів Tefcold, раціонально заповнюють простір кухні, продукти завжди у кухаря під рукою. Під барними стійками працюють сім льодогенераторів Brema - створюючи крижану прохолоду коктейлів.

Подорож по Індіго...

     Досвідчені бармени то охолоджують , то підігрівають заведену захопленням публіку. Хочете відчути атмосферу?

Ласкаво просимо в Індиго ... Buen apetito !

                                                                         

Ваш Margus

Подорож по Індіго...