На головну  → Льодогенератори  → Лід кубикового типу

Льодогенератор кубикового льоду

Льодогенератор BREMA CB 246A

Льдогенаратра BREMA CB 246А МАРГУС

Технічна інформація Льдогенаратра BREMA CB 246А:

Продуктивність: до 24 кг / 24г.

Маса кубика: 18 гр.

Бункер для льоду: на 6 кг

Система охолодження: повітряна

Підключення: 220-240 V, 50 Hz

Споживання: 0,35 кВт / ч

Габ. розміри: 390 x 460 x 610 мм.

Розміри в упаковці: 440 x 520 x 800 мм.

Висота ніжок: 5 мм.

Маса: 35 кг. / Маса в упаковці: 41 кг.

Корпус: з нержавіючої сталі

Форма: кубик або порожнистий наперсток

 

Умови експлуатації Льдогенаратра BREMA CB 246А:

Навколишня температура: +10 / +43 ° C

Температура води: +3 / +32 ° C

Напруга: + - 10%

Тиск води на вході: 1bar / 6bar

Підключення Льдогенаратра BREMA CB 246А:

Подача води: 3/4 "

Злив води: 24 mm

Елекроподключеніе: євро вилка

Пом'якшувач води: рекомендовано, на 8 лт.

Опис:

Льдогенаратов кубикового льоду Brema CB246A. Компактний льдогенератор виробництва Італії. Повітряний тип охолодження, наявність бункера на 6 кг., Дозволить мати завжди готовий лід. Невеликі габарити машини для льоду дозволяють його застосовувати в невеликих за площею закладах HoReCa (Бар, Кафе, Готелі та ресторани, виїзний кейтерінг і т.д.). CB246A може забезпечувати на добу до 26 кг кубикового льоду. Для установки рекомендується використовувати пом'якшувач води (софтнер) на 8 літрів. Це набагато продовжить термін служби устаткування і позбавить від виходу з ладу форсунок через нальоту. Контроль над форсунками здійснюється за допомогою технології «sprayers system» - автоматичної системи, що дозволяє легко і вчасно замінити форсунки, на яких з часом утворюється вапняний наліт. Досвідчений термін служби даного виробника Brema до 15 років.

У льодогенераторами CB246A використовується екологічний безпечний холодоагент R 404A. У комплекті з льодогенератором йде: спеціальна ложка для льоду з харчового Платик, комплект регульованих ніжок, шланг для підведення води - 1 м.п., шланг для відведення талої води в каналізаційний стік - 1 м.п., кабель елекртіческій, євровилку - 1 , 5 м.п.

Для установки льдогенератора Ви можете звернеться в нашу компанію і досвідчений фахівець проведе якісний монтаж. Щоб здійснити установку даного льдогенератора Вам додатково може знадобитися: софтнер, шланг подачі і відведення води. Рекомнендуем "" виставляти льдогератор "" по рівню. При підключенні комунікацій, перші крижинки з'являться в бункері вже через 25-30 хв. Перші кубики, які з'явилися протягом першої години роботи машини для льоду не рекомендуємо використовувати, оскільки вони містять заводську мастило. З частотою раз на місяць рекомендуємо проводити очищення від пилу сітки повітряного конденсатора, яка знаходитися на передній панелі льдогенератора. Орієнтовна вартість доставки по Києву - до 150 грн., По Україні - до 300 грн. Вартість установки / підключення - від 500 грн. Гарантійний термін - 12 місяців.


Льдогенератор BREMA CB 246A
Льдогенаратра BREMA CB 246А МАРГУС
Лід кубик

Купити Льодогенератор BREMA CB 246A (Льодогенератор кубикового льоду)

Товар Цена Заказ
Льодогенератор BREMA CB 246A 49632 грн.
Ваше ім'я (*):


Телефон (*):


Інша контактна інформація: