На головну  → Льодогенератори  → Лід кубикового типу

Льодогенератор кубикового льоду

Льодогенератор BREMA CB 184A inox

Льодогенератор BREMA CB 184A inox

Технічна інформація Льодогенератора BREMA CB 184A inox:

Продуктивність: до 21 кг / 24г.

Маса кубика: 13 гр.

Бункер для льоду: на 4 кг

Система охолодження: повітряна

Підключення: 220-240 V, 50 Hz

Споживання: 0,32 кВт / ч

Габ. розміри: 355 x 404 x 590 мм.

Розміри в упаковці: 415 x 445 x 780 мм.

Висота ніжок: 5 мм.

Маса: 27,5 кг. / Маса в упаковці: 34 кг.

Корпус: з нержавіючої сталі

Форма: кубик або порожнистий наперсток

 

Умови експлуатації Льодогенератора BREMA CB 184A inox:

Навколишня температура: +10 / +43 ° C

Температура води: +3 / +32 ° C

Напруга: + - 10%

Тиск води на вході: 1bar / 6bar

Льодогенератор BREMA CB 184A інокс - Підключення:

Подача води: 3/4 "

Злив води: 24 mm

Елекроподключеніе: євро вилка

Пом'якшувач води: рекомендовано, на 8 лт.

Опис:

Льдогенаратор кубикового льоду Brema CB 184A inox. Компактний льдогенератор виробництва Італії. Повітряний тип охолодження, наявність бункера на 4 кг., Дозволить мати завжди готовий лід. Невеликі габарити машини для льоду дозволяють його застосовувати як в приватних будинках, так і невеликих за площею закладах HoReCa (Бар, Кафе, виїзний кейтерінг і т.д.). CB 184A inox може забезпечувати на добу до 21 кг кубикового льоду. Для установки рекомендується використовувати пом'якшувач води (софтнер) на 8 літрів. Це набагато продовжить термін служби устаткування і позбавить від виходу з ладу форсунок через нальоту. Контроль над форсунками здійснюється за допомогою технології «sprayers system» - автоматичної системи, що дозволяє легко і вчасно замінити форсунки, на яких з часом утворюється вапняний наліт. Досвідчений термін служби даного виробника Brema до 15 років.

У льодогенераторами CB 184A inox використовується екологічний безпечний холодоагент R 404A. У комплекті з льодогенератором йде: спеціальна ложка для льоду з харчового Платик, комплект регульованих ніжок, шланг для підведення води - 1 м.п., шланг для відведення талої води в каналізаційний стік - 1 м.п., кабель елекртіческій, євровилку - 1 , 5 м.п.

Для установки льдогенератора Ви можете звернеться в нашу компанію і досвідчений фахівець проведе якісний монтаж. Щоб здійснити установку даного льдогенератора Вам додатково може знадобитися: софтнер, шланг подачі і відведення води. Рекомнендуем "" виставляти льдогератор "" по рівню. При підключенні комунікацій, перші крижинки з'являться в бункері вже через 25-30 хв. Перші кубики, які з'явилися протягом першої години роботи машини для льоду не рекомендуємо використовувати, оскільки вони містять заводську мастило. З частотою раз на місяць рекомендуємо проводити очищення від пилу сітки повітряного конденсатора, яка знаходитися на передній панелі льдогенератора. Орієнтовна вартість доставки по Києву - до 150 грн., По Україні - до 300 грн. Вартість установки / підключення - від 500 грн. Гарантійний термін - 12 місяців.


Льдогенаратор BREMA CB 184A
Льодогенератор BREMA CB 184A inox  МАРГУС
Лід кубик

Купити Льодогенератор BREMA CB 184A inox (Льодогенератор кубикового льоду)

Товар Цена Заказ
Льодогенератор BREMA CB 184A inox 26529 грн.
Ваше ім'я (*):


Телефон (*):


Інша контактна інформація: