На головну  → Льодогенератори  → Лід гранульованого типу

Льодогенератор гранульованого льоду

Льодогенератор BREMA GB 902

Льдогенератор BREMA GB 902 МАРГУС

Технічна інформація Льдогенератор BREMA GB 902:

Продуктивність: до 90 кг / 24г.

Температура льоду: -0,05 ° С

Бункер для льоду: на 20 кг

Система охолодження: повітряна

Підключення: 220-240 V, 50 Hz

Споживання: 0,55 кВт / ч

Габ. розміри: 500 x 660 x 690 мм.

Розміри в упаковці: 550 x 720 x 880 мм.

Висота ніжок: 110-150 мм.

Маса: 59 кг. / Маса в упаковці: 67 кг.

Корпус: нержавіюча сталь

Форма льоду: гранулювання

 

Умови експлуатації Льодогенератор BREMA GB 902:

Навколишня температура: +10 / +43 ° C

Температура води: +3 / +32 ° C

Напруга: + - 10%

Тиск води на вході: 1bar / 6bar

Льдогенератор BREMA GB 902 Підключення:

Подача води: 3/4 "(1)

Злив води: 24 mm (2)

Елекроподключеніе: євро вилка (3)

Пом'якшувач води: рекомендовано, на 12 лт.

Опис:

Льдогенаратов гранульованого льоду Brema GB 902 A. Середній за обсягом льдогенератор із серії GB виробництва Італії. Повітряний тип охолодження, наявність бункера на 20 кг., Дозволить мати завжди готовий лід. Крижані пластівці, гранулят або виставковий лід. Використовується для викладки фруктів, риби та інших свіжих продуктів. Лід підкреслює свіжість продукції і охолоджує її. Він добре виглядає, завдяки своїй універсальності, і "" смачно "", завдяки своїй свіжості. В якості практичної охолоджуючої середовища, гранульований лід також має потенціал для використання у фармацевтичній промисловості та наукових лабораторіях в цілому.

Лід гранульований виробляються за допомогою машин, які можуть бути встановлені в будь-якому місці. Механізм простий. Витрати невеликі. Машина також призначена для швидкої технічного обслуговування. GB 902 A може забезпечувати на добу до 90 кг гранульованого льоду. Для установки рекомендується використовувати пом'якшувач води (софтнер) на 12 літрів. Це набагато продовжить термін служби устаткування і позбавить від виходу з ладу. У льодогенераторах серії GB використовується шнекова система отримання льоду, як на фото. Досвідчений термін служби даного виробника Brema до 15 років.

У льодогенераторами GB 902 A використовується екологічний безпечний холодоагент R 404A. У комплекті з льодогенератором йде: комплект регульованих ніжок, шланг для підведення води - 1 м.п., шланг для відведення талої води в каналізаційний стік - 1 м.п., кабель елекртіческій, євровилку - 1,5 м.п.

Для установки льдогенератора Ви можете звернеться в нашу компанію і досвідчений фахівець проведе якісний монтаж. Щоб здійснити установку даного льдогенератора Вам додатково може знадобитися: софтнер, шланг подачі і відведення води. Рекомнендуем "" виставляти льдогератор "" по рівню. При підключенні комунікацій, перші крижинки з'являться в бункері вже через 25-30 хв. Перші крижинки, які з'явилися протягом першої години роботи машини для льоду не рекомендуємо використовувати, оскільки вони містять заводську мастило. З частотою раз на місяць рекомендуємо проводити очищення від пилу сітки повітряного конденсатора, яка знаходитися на передній панелі льдогенератора. Орієнтовна вартість доставки по Києву - до 200 грн., По Україні - до 400 грн. Вартість установки / підключення - від 500 грн. Гарантійний термін - 12 місяців. Ми рекомендуємо: підбирати продуктивність льдогенератора з розрахунку 75-80 кг. льоду на 1 м.кв. площі вітрини, столу і т.д.


Льодогенератор BREMA GB 902 маргус
Льодогенератор BREMA GB 902 маргус
Лід гранула

Купити Льодогенератор BREMA GB 902 (Льодогенератор гранульованого льоду)

Товар Цена Заказ
Льодогенератор BREMA GB 902 67895 грн.
Ваше ім'я (*):


Телефон (*):


Інша контактна інформація: