EURO: 32.8

Маргус в соцсетях

FacebookIcon Google+Icon YoutubeIcon InstagramIcon

ООО Маргус

03061, Киев, Украина

Отрадный проспект 95-г, офис 308

(044) 23-777-85

(093) 724-22-99

(093) 727-3-555

M3@margus.com.ua

На головну  → Електромеханічне обладнання  → Овочерізка

Овочерізка професійна

Професійна овочерізка - прилад, який швидко окупиться. Якщо порахувати витрати на ручну працю, результат буде таким: овочерізка промислова окупиться орієнтовно через півроку щоденного застосування протягом декількох годин. Зменшує вірогідність «людського фактора», ідеально і точно нарізає овочі і фрукти, може безперервно працювати годинами.

Французький виробник Robot Coupe займає лідируючі позиції в світі по виробництву якісних і надійних овочерізок для подрібнення і нарізки продуктів. Всі вони відповідають стандартам якості, функціональності, дизайну і нормам безпеки. Перевага професійних овочерізок Robot Coupe в економії часу на нарізку і подрібненні продуктів, а також в зниженні витрат на залучення людських ресурсів.

Промислова овочерізка Robot Coupe здатна працювати довго, терпляче подрібнюючи і нарізаючи різноманітні продукти у великих кількостях. У порівнянні з побутовими, професійні овочерізки розраховані на високе щоденне навантаження протягом декількох років.

Промислова овочерізка може замінити ручну працю кількох людей, при цьому значно заощаджуючи ваші кошти. Крім цього, овочерізка є найкращим помічником кухарів, дозволяючи за короткий час приготувати велику кількість різноманітних страв.

Овочерізка електрична професійна за найкращою ціною з доставкою по Україні в компанії МАРГУС!