На головну  → Про компанію МАРГУС  → Наші проекти

Наші проекти

Wine Time

В сучасному світі здивувати людину дуже важко, а особливо вибагливого Покупця. Але кинути виклик даному факту вирішив менеджмент компанії Wine Time, яка чудово розбирається в різноманітності винних напоїв та іншого алкоголю. Сконцентрувавши свою увагу до вибагливого пошуку даного товару, компанія пропонує своєму Клієнту чудову підбірку вин для споживання із різних куточків світу, від виноробів Старої Європи до Нового Світу: Чилі, Аргентини, Південної Африки, Австралії та Нової Зеландії, що здивують вишуканим букетом, тонким смаком та створять незабутню атмосферу. Звичайно, Покупець знайде тут і широкий спектр віскі, коньяків, арманьяків, граппи, бренді, джину, текіли, лікерів, рому, кальвадосів - все, чого бажає душа!

Маргус Вайн Тайм Wine Time

Для свого вибагливого Клієнта- гурмана, 24 квітня компанія відкрила двері нового преміум- гастромаркета, що знаходиться в молодіжному районі Києва - на Осокорках, в стильному новозбудованому ТЦ Appetite, і представляє собою магазин оpen аccess (відкритого доступу). Керівництво Wine Time творчо підійшло до реалізації проекту, розробило інноваційні ідеі, які втілили в новому об’єкті, врахувавши всі стандарти високого європейського рівня. Інноваційний концепт, сучасний дизайн, самі нові технології - все втілено в новому супермаркеті. Покупця здивує винний погріб, що вмонтований в підлогу, де під прозорою масивною скляною кришкою розміщається величезний запас винних знахідок. Даний погріб не має аналогів в країні, а рівень ідейного натхнення компанії Wine Time викликає захоплення!

Маргус Вайн Тайм Wine Time

Маргус Вайн Тайм Wine Time

Маргус Вайн Тайм Wine Time

Компанія Маргус мала честь плідно попрацювати над реалізацією задумів керівництва супермаркету.

Наша компанія здійснила поставку німецького обладнання Bizerba (один з перших виробників вагів та слайсерів в Європі) - сучасного інтегрованого обладнання, з допомогою якого працівники гастромаркету нарізають та взвішують десятки сирів різного типу і витримки: від ніжної моцарелли до насичених пармезана чи рокфора, різноманітні м’ясні делікатеси. Компанія Bizerba поєднала в вагах сучасні тренди - самообслуговування та сенсор - touch screen. Модний дизайн підходить для всіх інтер'єрів, а висока якість матеріалів та зборки гарантує довговічність обладнання в експлуатації, а також гігієнічність, яка досягається корпусом з ідеальними швами та відсутністю отворів. Обладнання Bizerba безперечно лідер в своєму сегменті, і саме його обрав менеджмент Wine Time для свого об’єкту.

Wine Time  Бизерба  Bizerba

Маргус Вайн Тайм Wine Time

Цікаві ідеї і оригінальний стиль завжди вимагають пошуку унікальних рішень, які будуть приваблювати захоплені погляди клієнта! Сучасний Покупець звик до шоу, звик до креативності, і Wine Time дає можливість порадувати око клієнта - на ретро- слайсері, який запропонувала наша компанія, гастрономи наріжуть продукт, як в старі добрі часи минулого століття.

Маргус Вайн Тайм Wine Time

Маргус Вайн Тайм Wine TimeWine Time

Маргус здійснила ряд дизайнерських рішень в виготовленні обладнання з нержавіючої сталі. Якісний матеріал нержавіючої сталі, високоякісна робота з металом та склом - дали можливість отримати обладнання, що поєднує наступні характеристики: ідеальної конструкціі, заокруглених вуглів, вирішення питання з відкритою зоною.

Маргус Вайн Тайм Wine Time

Маргус Вайн Тайм Wine Time

Не відходячи від дизайнерської тематики даного закладу Маргус на особисте замовлення WINE TIME виготовив та встановив двері. Двері стилізовані і виготовлені з надійних матеріалів європейських виробників, та виконують свою функцію розділу робочих зон закладу.

Маргус Вайн Тайм Wine Time

Також компанією Маргус якісно зроблено підбір пекарського та упаковочного обладнання, посуди, що відповідає вимогам ціна/якість та задовольнив всі потреби персоналу по виготовленню вишуканих страв до дегустацій.

Маргус Вайн Тайм Wine Time

Маргус Вайн Тайм Wine Time

Маргус Вайн Тайм Wine Time

Маргус Вайн Тайм Wine Time

Bon appetito! Ваш Margus )