На головну  → Цікаве відео

Цікаве відео про обладнання для ресторанів, кафе, готелів, АЗС, супермаркетів, піцерій

Майстер-клас від UNOX - як правильно використовувати весь потенціал вашої печі?

Випічка еклерів в Unox BAKERTOP MIND Maps

ВІДОМИЙ ФРАНЦУЗЬКИЙ БАГЕТ

Огірковий мартіні від наших клієнтів "true burger"

Як правильно подавати та їсти рибу

Овочерізка robot coupe cl50 ultra

Рибочистка KT-S

Інноваційні машини для нарізки гастрономії Сірман. Модельний ряд слайсеров Сірман дуже широкий і має як прості ручні моделі так і повністю автоматичні машини для нарізки гастрономії. Устаткування компанії Sirman ви можете придбати в нашому магазині!

Піч для піци серії Джотто

Піч для піци серії Джотто з обертовим внутрішнім керамічним подом, забезпечує чудовий результат: рівномірне пропікання піци, однорідний колер краста. В один час в печі можуть випікатися 5 піц діаметром 50 см, 10 піц діаметром 35 см або 14 піц діаметром 30 см. Дуже добре виглядає в залі піцерії, чи ресторану, залучаючи своїм оригінальним дизайном увагу гостей.

Піца Будинок

це електрична піч з куполоподібної кришкою з обпаленої глини , нагадує старовинні печі сільській місцевості Умбрії , де вони і виробляються. Піч ідеально підходить для приготування як домашньої піци , так і розігрівання замороженої . Сучасний вишуканий дизайн і особлива увага до деталей роблять її привабливою і зручною у використанні безпосередньо на столі. Відмінною особливістю цих печей є те , що кожен сам "відповідає" за свою порцію , додаючи інгредієнти залежно від свого власного смаку і настрою.

Таке приготування міні- піци доставить Вашим гостям і домочадцям масу задоволення і можливість експериментувати і придумувати нові рецепти. У великій компанії не обійтися і без великої піци , яку можна легко випекти в печі на металевому листі . Окрім піци в цій печі можна готувати пироги , тости , м'ясо та інші страви.

Печі для піци Cuppone Тіциано Італія

Цікаве відео обладнання для ресторанів, кафе, готелів, АЗС, супермаркетів, піцерій в компанії МАРГУС!