EURO: 37.7

Маргус в соцсетях

FacebookIcon Google+Icon YoutubeIcon InstagramIcon

ООО Маргус

03061, Киев, Украина

Отрадный проспект 95-г, офис 308

(044) 23-777-85

(093) 724-22-99

(093) 727-3-555

M4@margus.com.ua

На головну  → Теплове обладнання  → Індукційні плити

Індукційна плита

Плита індукційна Hendi 239209

Плита индукционная Hendi 239209 купить МАРГУС

  • Корпус - пластик.

  • Габарити: 315х345х70

  • Напруга: 220 В

  • Потужність: 1.8

  • Країна виробник Голландія

  • Електронне регулювання потужності, температури, часу.

  • Запобіжник від перегріву.

  • Автоматичне включення і регулювання діаметра зони нагріву під діаметр посуду.

  • Індукційні плити - як символ економічності

Плита з індукційною зоною нагріву 120-260 мм - Плита індукційна Hendi 239209

Сучасний підхід до вирішення множин проблем на професійній кухні - це індукційна плита. Ці плити є не тільки аналогом електричних плит, а й мають безліч переваг як для професійної кухні, так і побутової. Вартість таких плит значно вище ніж на стандартне обладнання, але вже в перше півріччя експлуатації перекриється економією на споживанні електроенергії.

За рахунок чого така економія? Плита індукційна Hendi 239209

Вся справа в тому, що для нормальної роботи ресторану електричні плити повинні бути в робочому стані в будь-який час, оскільки час їх розігріву може доходити до 40 хвилин. Розігріті електричні плити віддають тепло в навколишнє середовище, тобто гріють гарячий цех. Особливо неприємна ця ситуація в умовах обмеженого простору кухні і в літній час, коли системи вентиляції та кондиціонування не можуть забезпечити належний відвід тепла. До того ж, істотно підвищується ймовірність отримати опіки при роботі з електричними плитами.

Індукційні плити - як символ економічності. Теплове обладнання для ресторану

Кухарі, яка хоча б раз працювали з таким обладнанням високо оцінили зручність в експлуатації й належний рівень комфорту. Зовнішній вигляд індукційної плити практично не відрізняється від звичайної склокерамічною плити. Різниця в тому, що у звичайній конфорці тепло виділяється нагрівальним елементом і через стеклокерамическую поверхню плити передається посуді.

Отличимая характеристика такого обладнання в тому, що нагрівальний елемент відсутній взагалі: тепло генерується в самому дні посуду під впливом електромагнітного поля, яке створюється за допомогою спеціальної котушки індуктивності. Завдяки найбільш короткому шляху перетворення електричної енергії в теплову, індукційні плити мають безліч переваг, порівняно зі своїми конкурентками: вони моментально готові до використання, споживання енергії в РАЗИ менше, безпека при роботі з обладнанням.


Купити Плита індукційна Hendi 239209 (Індукційна плита)

Товар Цена Заказ
Плита індукційна Hendi 239209 3552 грн.
Ваше ім'я (*):


Телефон (*):


Інша контактна інформація: