На головну  → Пароконвектомати RETIGO

Пароконвектомат RETIGO

Пароконвектомат RETIGO VISION, так це він, старий чеський друг, соратник кухаря на кухні. Напевно, і в Україні настав час RETIGO, відмінну якість і доступна ціна, професіоналізм!

Так старий! Але наповнений новими можливостями і сучасними технологіями. Навіщо платити більше, купуючи Rational або економити на Unox недоодержуючи прибуток!

Про професійний підхід говорить те, що ще з 1993 року виробник не стоїть на місці, а постійно шукає досконалість і втілює його в життя. Тому пароконвектомати RETIGO володіють функціональним дизайном, продуманим до деталей, інтуїтивним управлінням і чудові ізоляційні властивості, що дозволяє не нагрівати кухонні приміщення. Крім того, вони мають додаткові функції, як наприклад, автоматична система мийки або система економії води та електроенергії, що дуже важливо в умовах постійного збільшення цих статей витрат.

З приходом затяжної фінансової кризи, в умовах тотальної економії, компанія МАРГУС давно шукала виробника, який міг би задовольнити всі вимоги і відповідав би найсуворішим гігієнічним нормам, технічним характеристикам, що дозволяє значно економити електроенергію, час, воду і продавався б за дуже привабливою для клієнта ціні.

Пароконвектомат - результат багаторічної еволюції інженерів і великих кухарів, який прагнули створити ідеальну машину для приготування якісної їжі. Так саме якісної їжі, а не тільки швидко і смачно, хоча такі завдання так само були вирішені в цій диво-техніці з гордим ім'ям - пароконвектомат.

Головною особливістю сучасного пароконвектомата, є чудова здатність зберігати в продуктах корисні для людини речовини. А в наше століття фаст-фудів і синтетичної їжі, це питання піднімається особливо гостро. Все частіше люди думають про здорову їжу, тепер стало модно бути здоровим. Тепер модно мати гарне, спортивне тіло. А красиві фігури створюються не тільки в тренажерному залі, це режим, це сон і найголовніше - це правильне, якісне харчування.

Так який же все таки купити пароконвектомат? Якого виробника пароконвектоматов вибрати? Якому заводу виробника довірити це почесне, королівське місце в ресторані? Найбільш поширені виробники пароконвектоматів в Європі, досить широко представлені в Україні. Як правило це імениті компанії, з багаторічною історією, з широким асортиментом моделей і опцій, від простих механічних моделей до повністю автоматичних моделей, начинених складної електронікою машин. Якщо Ви пов'язані з ресторанним бізнесом, такі бренди як: Angelo Po, Convoterm, Kuppersbusch, Rational, RETIGO, Unox цілком знайомі. І вибір неоднозначний, кожен бренд, якщо він стільки років на ринку, вартий уваги і має свої плюси і мінуси. І лідерство може бути не головним критерієм при виборі, а головне, що підходить Вам, підходить вашому Шеф-кухарю. Якщо потрібні понти і дорого це одне питання, якщо потрібна «робоча конячка» інше, по-дешевше третє і т.д. Можна нескінченно говорити про пароконвектомати, але краще один раз взяти і по-пробувати особисто.

Саме такий шлях вибрав чеський виробник пароконвектоматів RETIGO. Завод Ретіго надає безкоштовно на місяць, на "тест-драйв" високоякісну, надійну, красиву - машину RETIGO. І ми впевнені, Ваш кухар вже не погодиться працювати на іншій техніці. Це справжній чеський характер - це RETIGO!

Пароконвектомати RETIGO купити за найкращою ціною з доставкою по Україні в компанії МАРГУС!