На головну  → Ресторан під ключ

Проектування ресторану, кафе під ключ

Ресторан під ключ

Ви плануєте відкрити ресторан під ключ? Вам важко визначити концепцію вашого закладу або не знаєте, який дизайн підійде краще? Компанія «Маргус» в особі досвідчених фахівців готова допомогти вам! Кваліфікована допомога на всіх стадіях підготовки і відкриття ресторану - це наш профіль. Тому, що професійна консультація потрібна не тільки новачкам, але і досвідченим підприємцям.

 

Спектр послуг, що надаються:

 

  • Спеціально для Вас буде розроблена унікальна концепція закладу будь-якого формату, на основі аналізу всіх факторів, необхідних для ефективності відривати бізнесу.

  • Проведено оцінку фінансового вкладення, з техніко-економічним обґрунтуванням, яке дасть відкрити ресторан з професійно розробленого бізнес-плану;

  • Буде розроблено дизайн, з 3D -раскладкой закладу, поділ приміщення і зал на потрібні зони, з урахуванням усіх комунікацій і розставленої меблів, не порушуючи при цьому послідовність процесів виробництва, встановлених законодавством;

  • На основі маркетингових досліджень буде проведено аналіз конкурентоспроможності майбутнього ресторану та надано послуги з його реєстрації та оформленні всіх документів.

  • Технологічне обладнання, меблі, посуд, і розробимо асортимент усіх страв, і меню ресторану, з його унікальною рецептурою, створеної саме для вашого ресторану.

Проектування, концепція, відкриття ресторану, кафе під ключ в компанії МАРГУС!