На головну  → АКЦІЇ ТА РОСПРОДАЖІ

Акція і розпродаж, знижка на обладнання для ресторанів, кафе, готелів, АЗС, супермаркетів, піцерій

Льодогенератор BREMA СВ 184 INOX

Льдогенератор BREMA СВ 184 INOX

Льодогенератор BREMA СВ 184 INOX

  • Продуктивність - 18 кг / добу

  • Вбудований накопичувач на 4 кг.

  • Корпус з нержавіючої сталі;

  • Екологічно безпечний холодоагент R 404а;

  • Рівень льоду підтримується автоматично;

  • Повітряне охолодження;

  • Потужність: 0,4 кВт

  • Габаритні розміри: 345х400х590

  • Виробник - Brema (Італія)

Льодогенератор BREMA СВ 184 INOX - купити

Роль льдогенераторадля сучасних ресторанів і барів неможливо переоцінити.

Льодогенератор Brema (since 1984) можна зустріти в багатьох українських нічних клубах, ресторанах і барах - улюблене обладнання операторів ринку. Все обладнання виконано з нержавіючої сталі, воно відповідає світовим стандартам якості і вимогам гігієни.

 

Льодогенератор Brema СВ 184 ідеально підходить для вбудовування в барну стійку завдяки можливості повного обслуговування з фронтальної сторони. Місткий бункер дозволяє тривалий час зберігати вже готовий лід у формі кубиків округлої форми. Кубикові лід використовується в барах і ресторанах для приготування коктейлів та інших напоїв. Для отримання льоду застосовується так звана спрей (spay) система. Вода через форсунки знизу вгору нагнітається на охолоджувані майданчики, на яких відбувається наростання льоду; по заповненні форми льодом включається подача гарячих парів холодоагенту, в результаті чого лід падає в ємність. Це найбільш надійна конструкція з мінімумом рухомих частин. Головний недолік - висока чутливість до чистоти води і вмісту мінеральних солей (рекомендується використання пом'якшувачів води).

 

Льдогенератори Brema оснащені системою автоматичної підтримки рівня льоду в бункері. При заповненні бункера льдогенератор припиняє вироблення льоду, а в міру його витрачання компенсує початкове кількість готового льоду.

 Також в льодогенераторах Brema використовується особлива технологія «sprayers system» - система стеження за станом форсунок, через які вода за допомогою помпи напилюється на випарник. Дана система дозволяє без праці вчасно замінити форсунки, якщо на них в процесі експлуатації утворився вапняний наліт.

 

Льдогенератори з повітряним охолодженням використовуються в приміщеннях з температурою повітря не вище 30 ° C (зазвичай вказана продуктивність при температурі повітря + 21 ° C).


Купити Льодогенератор BREMA СВ 184 INOX (Акція і розпродаж, знижка на обладнання для ресторанів, кафе, готелів, АЗС, супермаркетів, піцерій)

Товар Цена Заказ
Льодогенератор BREMA СВ 184 INOX 18634 грн.
Ваше ім'я (*):


Телефон (*):


Інша контактна інформація: