На головну  → АКЦІЇ ТА РОСПРОДАЖІ

Акція і розпродаж, знижка на обладнання для ресторанів, кафе, готелів, АЗС, супермаркетів, піцерій

Льодогенератор BREMA СВ 184 ABC

ЛЬДОГЕНЕРАТОР BREMA СВ 184 ABC

Льодогенераторі BREMA СВ 184 ABC ХАРАКТЕРИСТИКИ

  • Продуктивність - 18 кг / добу

  • Вбудований накопичувач на 4 кг.

  • Корпус з ABS пластику;

  • Екологічно безпечний холодоагент R 404а;

  • Рівень льоду підтримується автоматично;

  • Повітряне охолодження;

  • Потужність: 0,4 кВт

  • Габаритні розміри: 345х400х590

  • Виробник - Брема (Італія)

Льодогенераторі BREMA СВ 184 ABC - купити

Роль льдогенератора для сучасних ресторанів і барів неможливо переоцінити.

Льодогенератор Брема (з 1984 року) можна зустріти в багатьох українських нічних клубах, ресторанах і барах - улюблене обладнання операторів ринку. Льодогенератор Брема виконаний з нержавіючої сталі, воно відповідає світовим стандартам якості і вимогам гігієни.

Льодогенератор Брема СВ 184 ідеально підходить для вбудовування в барну стійку завдяки можливості повного обслуговування з фронтальної сторони. Льодогенератор Брема має місткий бункер дозволяє тривалий час зберігати вже готовий лід у формі кубиків округлої форми. Кубикові лід використовується в барах і ресторанах для приготування коктейлів та інших напоїв. Для отримання льоду застосовується так звана спрей (стерилізація) система. Вода через форсунки знизу вгору нагнітається на охолоджувані майданчики, на яких відбувається наростання льоду; по заповненні форми льодом включається подача гарячих парів холодоагенту, в результаті чого лід падає в ємність. Це найбільш надійна конструкція з мінімумом рухомих частин. Льодогенератор Брема має один недолік - висока чутливість до чистоти води і вмісту мінеральних солей (рекомендується використання пом'якшувачів води). 

Льдогенератор Брэма оснащен системой автоматического поддержания уровня льда в бункере. При заполнении бункера льдогенератор прекращает выработку льда, а по мере его расходования компенсирует первоначальное количество готового льда.

 Льдогенератор Брэма также использует особую технологию «система опрыскиватели» - система слежения за состоянием форсунок, через которые вода с помощью помпы напыляется на испаритель. Данная система позволяет без труда вовремя заменить форсунки, если на них в процессе эксплуатации образовался известковый налет.

 

Льдогенератор Брэма с воздушным охлаждением используются в помещениях с температурой воздуха не выше 30 ° С (обычно указана производительность при температуре воздуха + 21 ° С).


Купити Льодогенератор BREMA СВ 184 ABC (Акція і розпродаж, знижка на обладнання для ресторанів, кафе, готелів, АЗС, супермаркетів, піцерій)

Товар Цена Заказ
Льодогенератор BREMA СВ 184 ABC 17482 грн.
Ваше ім'я (*):


Телефон (*):


Інша контактна інформація: