На головну  → Пароконвектомати

Пароконвектомат

Пароконвектомат UNOX XVC 505E

Технічні характеристики
Кількість протвиня , шт7
Потужність , кВт8,2
Напруга , В380
Тип підключенняелектро
Тип управлінняцифрове
Функція парозволоженняє
Габаритні розміри ( ДхШхВ) , мм750x773x895
Вага , кг79
Розміри дека, ммGN 1/1
Діапазон регулювання температури , ° C50-260
MAX температура , C260
Відстань між рівнями , мм67
Температурний зондє
Програмування програм99
Метод подачі париінжекторний
Регулювання швидкості обертання вентилятора єє
Країна виробникІталія

Пароконвектомат Unox XVC 505E

Пароконвектомат Unox XVC 505E

Пароконвекційна піч Unox XVC 505E успішне і вдосконалене продовження моделі XVC . Кількість програм до запам'ятовування тепер 99 , а це на 29 більше ніж у попередньої моделі. Етапи приготування продукту збільшені за кількістю в два рази. Завдяки чому приготування дуже складних страв не є настільки скрутним , його можна розбивати на етапи . Оператор має можливість регулювати вологість та швидкість вентиляторів в камері.

Вся лінія пароконвекційні печей заснована на випуску недорогих моделей. Ціна обладнання знижена не за рахунок якості , а за рахунок конструктивного спрощення. Високошвидкісна турбіна використана навіть при невеликих температурах перетворює водяні маси в пару. Конструкція пароконвектоматів дозволяє ставити печі одну на одну . У печі модельної лінійки UNOX кількість штампованих деталей з нержавіючої сталі зведено до мінімуму , а кількість комплектуючих деталей у кілька разів менше ніж у агрегатів інших виробників , за рахунок цього збільшується надійність обладнання і знижує собівартість .

Пароконвектомати UNOX незамінні за відсутності підключення до водопровідної мережі і каналізації ( за допомогою додаткової опції DSP PUMP можна подавати воду всередину камери з будь-якої ємності ) .

Технічні особливості:

  • Ступінь захисту від води ІР -Х5 ;

  • Вбудована система автоматичного миття в стандартній комплектації ;

  • Вентилятор має 6 режимів швидкості + режим пульсації ;

  • Присутній порт USB - інтерфейсу;

  • Можливість регулювання висоти настановних ніжок (10 см)

Пароконвектомат - професійне кухонне обладнання, принцип роботи поєднання пари і примусової конвекції. Іншими словами, Пароконвектомат скорочено пароконвекційна піч. Пароконвектомат це допрацьована конвекційна піч, яка отримала в своєму арсеналі контроль не тільки за температурою і швидкістю обдування, а й за парою. За допомогою пароконвектомата на професійній кухні ресторану або іншого об'єкта харчування можна виробляти близько 80% теплових обробок їжі. Сучасний пароконвектомат замінює одночасно кілька видів теплового обладнання, такі як конвекційна піч, плита, духовка, варильний котел і навіть сковороду.

Основні режими роботи пароконвектомата:

  • приготування на пару (режим пара 100% вологості і температури від + 70 ° С до + 120 ° С),

  • конвекція (циркуляція гарячого повітря) (режим переважно смаження або випічки при відсутності (0%) пара і температурі від +30 (80) ° С до + 250 ° C),

  • комбінований варіант приготування (одночасно використовується пар (в інтервалі від 0 до 100% вологості) і гаряче повітря при температурі від + 30 ° С до + 250 ° C).

  • низькотемпературний пар

Ці режими дозволяють в одному пристрої застосовувати різні способи приготування продуктів: обсмажування, припускание, низькотемпературний пар, запікання, розігрів, розстойка, випічка, варіння на пару, гасіння, регенерація.


Купити Пароконвектомат UNOX XVC 505E (Пароконвектомат)

Товар Цена Заказ
Пароконвектомат UNOX XVC 505E 115335 грн.
Ваше ім'я (*):


Телефон (*):


Інша контактна інформація: