На головну  → Холодильне обладнання  → Холодильний стіл

Холодильний стіл, стіл з охолодженням, морозильний стіл

Холодильний стіл - незамінне холодильне обладнання на професійній кухні ресторанів, барів, піцерій, готелів.

Холодильні столи дозволяють економити робоче місце і зберігати продукти, підтримуючи заданий температурний режим в робочій камері.

З появою в ресторанах холодильних і морозильних столів робоча зона кухні змінилась, стало більше робочого простору. Старі вертикальні холодильники і морозильники замінили зручні горизонтальні холодильні та морозильні столи. Холодильний або морозильний стіл можна замовити з дверима або з висувними ящиками. Висувні ящики більш зручні, оскільки не змушують кухаря нахилятися, але менш місткі.

Холодильний стіл з надбудовою та мармуровою стільницею є незамінним холодильним обладнанням для піццамейкера. Завдяки тому, що всі компоненти знаходяться під рукою, приготування піци перетворюється на шоу. Багато власників піцерій роблять кухню відкритою, щоб відвідувач міг спостерігати за приготуванням піци.

Холодильні столи виготовляються з високоякісної нержавіючої сталі, термін служби досить тривалий. Найбільш вразлива частина холодильного або морозильного столу - це компресор. Через те, що вартість компресора досить невисока, після заміни холодильний або морозильний стіл продовжує працювати досить довго. Термін експлуатації холодильних і морозильних столів досягає 10-15 років.

Компанія Маргус виготовляє під замовлення холодильні та морозильні столи українського виробництва.

Найраща ціна на холодильний стіл, стіл з охолодженням, морозильний стіл з доставкою по Україні в компанії Маргуса!