На головну  → Компресори BITZER

Компресор BITZER (БІТЦЕР)

Компресори BITZER - NEW ECOLINE серії - прогрес по всіх напрямах!

Компресор BITZER маргус

4FES-3Y BITZER4EES-4Y BITZER 4FES-5Y BITZER
4EES-6Y BITZER4DES-5Y BITZER4DES-7Y BITZER
4CES-6Y BITZER 4CES-9Y BITZER4TES-9Y BITZER
4TES-12Y BITZER4PES-15Y BITZER4PES-12Y BITZER
4NES-14Y BITZER4NES-20Y BITZER 4JE-15Y BITZER
4JE-22Y BITZER4HE-18Y BITZER4HE-25Y BITZER
4GE-23Y BITZER4GE-30Y BITZER6GE-34Y BITZER
6GE-40Y BITZER6FE-44Y BITZER6FE-50Y BITZER

Навесні 2013 року компанія Bitzer випустила серію компресорів нового покоління NEW ECOLINE, які стали логічним продовженням, що вже зарекомендували себе на ринку, надійних, перевірених, ефективних напівгерметичних поршневих компресорів Bitzer. Дана подія була обумовлена ??необхідністю задовольняти постійно зростаючі споживчі вимоги, а також йти в ногу з часом, реалізуючи інноваційні ідеї з підвищення енергетичної ефективності та універсальності компресорів.

Лінія NEW ECOLINE охопила всі напівгерметичні компресори попередніх серій: були збережені габарити і розташування всіх опорних частин корпусів, що гарантує безпроблемну переустановку і подальше обслуговування. У зв'язку з універсальністю нової лінії, компанією було прийнято рішення завершити випуск компресорів серії OCTAGON і «2 Покоління».

Компресори BITZER

Новий модельний ряд компресорів NEW ECOLINE включає в себе 64 моделі, згруповані в 7 серій: від Се1 до СЕ8 і, як і раніше, буде охоплювати діапазон об'ємної продуктивності від 4 до 221 м3 / ч. Нові моделі мають розширену область допустимого застосування, велику холодопродуктивність і їх ефективність зросла на 10%.

Застосування компресорів NEW ECOLINE тепер можливо при більш високих температурах конденсації холодоагентів за рахунок оптимального розподілу величини номінальної потужності моторів 1, 2 і 3.

Особливо популярні в Європі стали компресори для помірно низькотемпературних систем з мотором 3.

Збільшення максимальної допустимої температури конденсації для компресорів з моторами 1 і 2 дозволить використовувати «низькотемпературні» компресори у всіх видах среднетемпературного холодильного обладнання, що зробить їх універсальними у застосуванні, і що скоротить витрати холодильним компаніям і кінцевим користувачам.

Тепер компресори призначені для роботи із зовнішніми перетворювачами частоти, а в якості додаткового аксесуара BITZER пропонує перевірені і випробувані системи контролю продуктивності.

В останні роки компанії всього світу приділяють велику увагу питанням екології, особливо країни ЄС, які впроваджують або вже частково прийняли нові правила і стандарти щодо енергоефективності обладнання. Підвищивши ефективність обладнання, обираючи той чи інший холодоагент, можна покращувати TEWI фактор (Total Equivalent Warming Impact - сумарне еквівалентне вплив на потепління), побічно впливати на викиди CO2 в атмосферу при виробництві енергії.

Серія NEW ECOLINE працює на різних хладагентах R134a, R404a, R507A, R407C, R22, а також HFO і HFO / HFC сумішами. Робота з R134a рентабельна з температурою конденсації до 85 ° C і 62 ° C для R404A/R507A.

компресори NEW ECOLINE

Відмінні особливості Компресори BITZER серії NEW ECOLINE:

  • Збільшений СОР (ККД);

  • Мотор 2 як для низькотемпературного, так і для среднетемпературного застосування;

  • Мотори 1 забезпечують застосування в теплових насосах і для високотемпературного застосування;

  • Мотори 3 - для низькотемпературного застосування на R134a;

  • Кожна модель ECOLINE взаємозамінна зі своєю попередньою моделлю компресора;

  • BITZER пропонує вже довела свою надійність і ефективність систему регулювання продуктивності як опцію до компресорів;

Компресор BITZER - ECOLINE пристосований для роботи з зовнішніми частотними інверторами.

Компресор BITZER (БІТЦЕР) для холодильних камер за найкращою ціною з доставкою по Україні в компанії МАРГУС!